Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Лу і легковажність
Añadido 15 ago. 2021

Лу і легковажність

@lunareva
Número de suscriptores: 8 777
Fotos: 26,800
Videos: 2,190
Enlaces: 1,430
Descripción:
більше мемів @ukrainizaciya ментальне жеття @adhdworld рекламу не продаю, адміню для душі
Fuente

Лу і легковажність | Росіяни мріяли, що в Україні їх зустрічатимуть хлібом-сіллю. Натомість...

Logotipo de la comunidad de telegram - Лу і легковажність Лу і легковажність @lunareva
2 780 Vistas/Alcance 2026-02-24 11:45 Mensaje №31409
Росіяни мріяли, що в Україні їх зустрічатимуть хлібом-сіллю. Натомість їх зустріли прокльонами та матюками. ❤️‍🩹Генічеськ на Херсонщині, 24 лютого.«Ви прийшли на нашу землю. Покладіть насіння собі в кишені, щоб коли вас вб'ють проросли соняшники». Жінка облаяла російського військового у тільки-но окупованому місті.❤️‍🩹Дніпрорудне на Запоріжжі, 27 лютого.Місцеві жителі на чолі з мером Євгеном Матвєєвим (загинув у російському полоні в 2024 році) вийшли назустріч російським танкам та змусили їх відійти від міста.❤️‍🩹Бердянськ на Запоріжжі, 28 лютого.У вже окупованому місті люди вийшли на протест, «послали» окупантів — і ті вивели військову техніку з центру. Жителі міста скандували «Ідіть додому» та «Бердянськ – це Україна».❤️‍🩹Старобільськ на Луганщині, 2 березняЛюди перегородили дорогу російським танкам, вийшовши на мітинг із державними прапорами та гімном України. У відповідь росіяни пустили автоматні черги, аби залякати мешканців. Місцеві відповіли скандуванням слова «убивці!».❤️‍🩹Енергодар на Запоріжжі, 2 березняОкупанти підійшли впритул до міста. Місцеві мешканці та співробітники Запорізької атомної електростанції вийшли до блокпостів, щоб не пропустити російських військових.❤️‍🩹Херсон, 5 березня. Місцеві жителі вийшли на багаточисленний мітинг проти російської окупації. Місто скандує: «Пішли звідси» та «русскій солдат – фашистський окупант».❤️‍🩹Скадовськ на Херсонщині, 17 березня.Місцеві жителі зняли російський триколор з міськради у вже окупованому місті.Цивільний спротив на тимчасово окупованих територіях триває досі.