Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Luba Buba Production
Añadido 14 jul. 2024

Luba Buba Production

@lubabubaprodaction
Número de suscriptores: 553
Fotos: 109
Videos: 159
Enlaces: 22
Descripción:
Історії незламних людей. Будні дикіх волонтерів. Трошки собак та котів.
Fuente

Luba Buba Production | На днях моя подруга відкрила портал у пекло. Дописом в ФБ це зробити д...

Logotipo de la comunidad de telegram - Luba Buba Production Luba Buba Production @lubabubaprodaction
308 Vistas/Alcance 2026-05-30 18:19 Mensaje №449
На днях моя подруга відкрила портал у пекло. Дописом в ФБ це зробити дуже просто, ну ви знаєте.Мова йшла про росісянську музику у публічних місцях. Я підтримала коментарем і відкрила якусь бокову комірчину.Спочатку мені якісь пан навʼязливо пропонував змінити прізвище з Орехова на Горішняк. Не встигнув вихуєть та проржатись я прочитала комент якісь розумній жіночки про незмінність прізвищ та зустрічного питання до пана, чому тобі пушкін не Гарматний. Поржав ще раз з влучного сарказму, я закрила телефон і пішла гуляти з собаками.Гуляла, відправляла замовлення, набирала воду, спілкувалась з хлопцями. Не знаючи, що з відкритої комірчини несеться.- А чому це росіянка Орехова забороняє інши мови??!! Цькує людей за язик??!!- Фаріон-патріотка, акторка класна, що каже станіславський?- Вона навіть літеру «е» на «є» не поміняла- З твоїм прізвищем це якби німці забороняли німецьку мову!- Піди у ЦНАБ та поміняй прізвище!! Ти притомна взагалі??!Єбаааать…Найцікавіше, що не все українською. Тобто це не узькощелепні обурились. Це якісь, хм… люди дійсно вважають, що з прізвищем Орєхова не можна відстоювати українську в Україні. Та й напевно жити в Україні мені не треба, на їх переконання.Якщо ви думаєте, що мій коментар містив якусь радікальщину, то блять ні. Зараз процитую.«Будеш виходити, візьми мене з собою. Кожного дня проходжу повз школи, батьки забирають з навчання дітей. З автівок лунає росісянська музика і якщо раз на три дні чую, як батьки розмовляють з дітьми українською - то щастя»Це все. За це мені прилетіло про каzапське прізвище, про цькування, про заборону інших мов. Розповідати цим недолугим про різницю між національністю та етнічним походженням - марно. Але я все ж таки написала))P.S. Нам пизда, шановні. Якщо українською толерують та відстоюють мову вбивць - нам пизда.