Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Бабло перемагає зло
Añadido 14 jul. 2024

Бабло перемагає зло

@loot_wins_evil
Número de suscriptores: 891
Fotos: 177
Videos: 10
Enlaces: 294
Descripción:
Про гроші простими словами Де беруться Куди діваються Як зберегти та примножити
Fuente

Бабло перемагає зло | 21/40 в світі немає добрих чи поганихІ немає ніякої боротьби добра зі ...

Logotipo de la comunidad de telegram - Бабло перемагає зло Бабло перемагає зло @loot_wins_evil
947 Vistas/Alcance 2025-01-19 15:43 Mensaje №941
◆ 21/40 в світі немає добрих чи поганихІ немає ніякої боротьби добра зі зломПросто в кожен момент часу кожен сам за себе. І іноді для досягнення своєї особистої мети доцільніше з кимось об’єднатисяНа прикладі теперішньої війни пояснюМоже здаватися що рашка таке 100% концентроване зло, і я вцілому можу цю думку підтримати. Бо я Українець і знаю історію 800 останніх років відколи ми нажаль те чудо народилиАле конкретно тут і зараз Україна не здатна сама ніхера проти рашки зробити. Але це не тому що ми таке слабеньке і нездатне. Просто ніхто не зможе один. Жодна країна Європи. Тому потрібні союзники.А нафіга це союзникам?Америка: Ну вони на окремому континенті. Їм взагалі пофіг. Припустімо вони допомагають Україні виграти, разом з усіма багатими землями типу Донбасу, і Україна стає частиною Європи – але ж тоді Америці стане важче торгуватись з Європою, бо Європа стане сильніша. Можна взагалі не втручатись, але тоді важко буде заявляти права на щось тут, бо інші скажуть пиздуй де був весь цей час. Можна допомогти рашці – але тоді рашка стане сильніше, а ще недайбог з Китаєм об’єднаються стане зовсім дискомфортно.Європа: Ну там одні пенсіонери-феодали історично. Чим і ким вони будуть воювати? Раді що не на їх території, та і ок. Без америки там нема ніфіга. Логічно хотіли б Україну до себе бо тут і метал і вугілля і газ, але рашка може по щщам надавати. Потрібна ще чиясь підтримка, треба домовлятись з Америкою і Англією. Америка 100% перемогу не хоче як я вище розписав, тому і європка не буде навалювати бо очкує без підтримки.Україна: та тут просто пасіба шо жива. Сама нічо не зробить і це очевидно. Вищезазначеним сторонам вцілому Україна похер і це логічно. Сидимо.Ну тобто оці срачі тіпа там європка не розуміє що рашка через Україну піде далі і вони повинні навалити і т д – та взагалі то ні. А ви знаєте які там були домовленості? Може Україна просто випадково протрималась чуть довше ніж планувалось і європка таким чином собі хотіла просто наступні 50 років спокою купити? А штатам то і взагалі чим більше тут розрухи буде тим краще. Бо це ж потім купа інвест проектів на відновлення, і байдуже в яку юрисдикцію. Хто виграє в того і інвестують. Немає там ніяких категорій оцінки про “добро і зло”, тільки теориторія і бабло і скільки наступних років можна буде жити без зайвого стресу.Ну але в таких срачах ефективніше бути кимось приймаючим рішення а не кимось за кого їх приймають. От конкретно зараз в України права голосу навряд є. Нажаль не встигли стати за цей час ні Швейцарією ні Ізраїлем.Карочь абсолютно всі процеси так проходять. Кожна сторона свої інтереси відстоює. І в житті так само. Будь який менеджер середньої ланки буде працювати на користь компанії допоки компанія йде туди куди йому підходить.