Fuente
Смотрящий за Даром | Розкіш» по-окупантськи: каток як велике досягненняОкупаційна влада зно...
1 550 Vistas/Alcance
2026-01-06 10:14
Mensaje №6688
⛸ «Розкіш» по-окупантськи: каток як велике досягненняОкупаційна влада знову звітує про «небачені звершення». Цього разу діти з Енергодара «отримали унікальну можливість» покататися на критому катку в Мелітополі. Дякують, звісно, депутатам з «єдіной росії», які подають звичайну дитячу розвагу як ледь не цивілізаційний прорив.Те, що катки, спорт і дозвілля для дітей — норма для будь-якого українського міста, окупанти воліють не згадувати. Натомість розповідають пафосні історії про «нові відчуття», «чистий лід» і «свободу руху».І тут виникає головне питання: у яких умовах мають жити діти, якщо чистий лід — це диво, а катання — спосіб відчути свободу? Це дуже показовий маркер окупаційної «турботи».До речі, судячи з фото, на катку, окрім енергодарських школярів, нікого й не було. Навіть для масовки не назбирали охочих «насолодитися чистотою льоду». Пропаганда є, а реального життя — все менше.Окупація — це коли норму видають за подарунок, а позбавлення майбутнього називають турботою.Смотрящий за Даром