Fuente
Фарби, пензлі і дві недофарбовані мініатюрки | До речі, ось і мої хлопаки-інфернуси, яких я виріших пофарбувати швидк...
56 Vistas/Alcance
2023-09-04 07:06
Mensaje №236
До речі, ось і мої хлопаки-інфернуси, яких я виріших пофарбувати швидко (бо реально, витрачаючи на кожну модель по 5 годин - задовбешся фарбувати всю армію).Так от, використовував я метод з цього відео, а саме - фарбування спонжем. Єдине - стикнувся з малеееенькою проблемкою.На відео - термінатор, у якого повно кутів, що не межують з іншими елементами міні; це і дозволяє наносити висвітлення теж спонжем. У інфернусів же трохи інша ситуація, тому всі висвітлення довелося робити драйбрашем (щоб зберегти основну ідею - швидкість покрасу). Хоча, кому я брешу, я майже усіх не-героїв висвітлюю драйбрашем 😁Але свого дредноута я, скоріш за все, буду фарбувати саме так. Або аерограф куплю.На відео червоний колір, але можна замінити майже на будь-який. У мене перший шар - Deep blue від АР, базовий - Macragge blue від Citadel, висвітлення і ультрависвітлення - Calgar blue i Fenrisian grey від Citadel.Отже, на нанесення базового шару, проливку, повернення кольору і висвітлення пішло трохи більше 2 годин для всіх п'ятьох хлопаків. Так, довелося пожертвувати якістю, так як метод нанесення фарби спонжем не зафарбовує впадини і заховані частини міньки взагалі (залишиться просто чорний колір грунту). Але якщо хтось спитає - робіть надмінне лице і кажіть: "Чел, ти шо, не шариш? Це ж грімдарк!"Як пофарбую деталі - доповім, шо там вийшло по часу в цілому.