Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Лобовий
Añadido 14 jul. 2024

Лобовий

@loboviy
Número de suscriptores: 1 127
Fotos: 436
Videos: 18
Enlaces: 334
Descripción:
Про політику по-бердичівськи і не тільки. Тут ви зможете побачити всi скелети iз шафи нашого рiдного краю! Про все цікаве повідомляйте https://t.me/lobovij
Fuente

Лобовий | А як це так сталося?Дуже цікаві документи попались на очі. Всі ми пам’...

Logotipo de la comunidad de telegram - Лобовий Лобовий @loboviy
2 800 Vistas/Alcance 2024-08-07 14:57 Mensaje №1026
А як це так сталося?Дуже цікаві документи попались на очі. Всі ми пам’ятаємо героїчний вчинок нашого міського голови Сергія Орлюка, який у березні 2022 році публічно відмовився від своєї премії. Тоді навіть міська рада прийняла відповідне рішення за його заявою, позбавивши Сергія Орлюка всіх премій надбавок за його заявою до кінця воєнного стану (рішення №499 від 16.03.2022 р.).І Орлюк у 2022-2023 роках справді не отримував ніяких премій і надбавок. Наприклад, фонд його заробітної плати у 2023 році становив 249 810,00 грн, що дорівнює якраз його сумарному річному окладу і надбавці за ранг (вона копійчана). Це підтверджується відповідним листом начальника відділу бухгалтерського обліку та звітності міської ради В.В.Шморгун (дивіться на першому фото).І тут раптом з’являється документ за підписом тієї ж Валентини Шморгун (друге фото), за яким фонд заробітної плати Сергія Орлюка у 2024 році зріс аж на майже 400 тисяч гривень і тепер становить 626681,00 грн. Депутати, ви куди дивилися, коли затверджували бюджет на цей рік? А ще два місяці тому Орлюк вам лапшу вішав на сесії про те, що треба скоротити 5 посад, щоб зекономить мільйон двісті тисяч гривень, а сам у цей час собі фонд оплати праці підняв на 400 тисяч? Це як?