Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Лобовий
Añadido 14 jul. 2024

Лобовий

@loboviy
Número de suscriptores: 1 127
Fotos: 436
Videos: 18
Enlaces: 334
Descripción:
Про політику по-бердичівськи і не тільки. Тут ви зможете побачити всi скелети iз шафи нашого рiдного краю! Про все цікаве повідомляйте https://t.me/lobovij
Fuente

Лобовий | Золота земля Бердичева. Нова схема на Європейській, 19. Думали, історі...

Logotipo de la comunidad de telegram - Лобовий Лобовий @loboviy
3 230 Vistas/Alcance 2025-09-01 15:36 Mensaje №1083
Золота земля Бердичева. Нова схема на Європейській, 19. Думали, історія з кіосками – це межа нахабства? Тримайте кишені ширше, панове. Поки ви відволіклись на дрібні проблеми, у самому центрі міста провертають дерибан землі за класичною схемою. І, схоже, суми тут значно цікавіші за «нещасні» 2000 доларів.Як це працює? Розкладаємо по поличках:Етап 1. "Невинний початок". Колись давно біля кафе «Чікаго» виконком дозволив поставити звичайний літній майданчик. Пиво, морозиво – все як у людей (фото №1). Клаптик землі тимчасово віддали під бізнес. Запам'ятали.Етап 2. "Промацування ґрунту". Вже за чинної влади тут раптом виростають капітальні колони. На них вішають банер "ОРЕНДА" (фото №2). Сигнал подано: тут буде щось серйозніше, ніж просто кава на свіжому повітрі.Етап 3. "Ескізне прикриття". Минулої весни з'являється проєкт реконструкції аптеки Шиперовича в цій же будівлі. І на ескізі, поруч з цим об’єктом – диво! – на «літньому майданчику» замість трьох колон їх уже більше десяти (фото №3). Але за документами це все ще, увага, звичайний літній майданчик. Просто з десятьма колонами. Абсурд? Ні, це підготовка до схеми.Етап 4. "Фінальний ривок". І ось кульмінація. Тиждень тому між колонами різко виростають капітальні стіни, вікна та двері (а мер Орлюк-то зараз відсторонений від посади). Літній майданчик перетворюється на повноцінну будівлю (фото №№4-5). Без дозволів на будівництво. На землі, яку ніхто не виділяв. Відкритий, нахабний самобуд.Що далі? Класика жанру.Можете не сумніватися, зараз почнеться найцікавіше. Власник цього "шанхаю" знайде реєстратора з найменш обтяженою совістю (а таких у нас вистачає, готові хоч прокуратуру на вас переписати). Той за "невелику подяку" зареєструє право власності на незаконно збудоване приміщення.І вуаля! Громада назавжди втрачає землю в центрі міста, бо власник капітальної споруди тепер має на неї першочергове право. Схему реалізовано. Тільки цього разу точно не за дві тисячі доларів. Усі причетні в плюсі. Місто – в мінусі.Ми, як завжди, уважно стежимо за руками та реєстрами нерухомості. Всі ходи записані. Дуже цікаво, якою буде реакція "оновленої" влади. Чи її не буде зовсім? 😉🍿 Запасаємось попкорном. Далі буде...