Fuente
Ліфлянчик. Блог ✌️ | Хочу дещо стосовно религії пояснити...1. В Україні ніде не закріплено,...
500 Vistas/Alcance
2025-12-16 04:11
Mensaje №6404
Хочу дещо стосовно религії пояснити...1. В Україні ніде не закріплено, що ми монорелигійна країна (як, наприклад Ізраїль чи Іран, чи Афганістан, чи Ірак, тощо). Ба більше, ніде не закріплено, що ми повинні бути лише православниими чи католіками. Навпаки, в Україні гарантовано існування будь-яких релігій, що прямо не порушують права людей та законодавство країни.Тож іудеї мають таке саме право на існування та святкування своїх свят, як і християни, не дивлячись на те, що останніх просто, тупо, більше.2. Стосовно конкретної претензії до святкування Хануки та символів на майданах.Тут я бачу певне порушення рівності громадян у віросповіданні, бо ялинка (християнський символ) встановлюється на майданах міст під оплески та за бюджетні кошти громад, а ханукія (іудейський символ) — встанлюється на майданах міст під улюлюканьє розумововідсталих шовіністів, ксеофобів та антисимітів, за кошти єврейських общин. І в 21 сторіччі, 2025 році чомусь ніхто не вбачає проблеми та порушення прав в цьому. Замість того, або мовчить в тряпочку, або піддакує вищенаведеним людям зі слабим інтелектом.3. Євреї і іудеї — це різні речі. Євреї — це народ такий. Іудеї — це люди, що сповідують релігію іудаїзм. Тож євреї можуть бути будь-якої релігії, а іудеями можуть бути будь-які національності.Наприклад, я наполовину єврей, але я взагалі агностик.4. Стосовно "Євреї, їзжайте в свій Ізраїль".Ну по-перше, кордони закриті 🤣 Нас не пускають. І це іронія, якщо шо.По-друге (вже серйозно), Україна є батьківщиною для багатьох євреїв, що в незліченному поколінні народжуються та живуть на цій землі вже більше 2000 років. Тож вони мають право на проживання в Україні таке саме, як і всі інші. При тому, шо якщо поритися в ваших сімейних древах, то виявиться, що ви ще ті "чистокровні українці" 🤣 5. Ієсус був євреєм за національністю. І його вбили не євреї. Його вбив діючий політичний режим римлян (окупантів). Та і фактично гнали його по ринку з хрестом на спині в терновому віночку, прибивали руки, заколювали під ребро штиком не євреї, а саме римляни.Тож, коли ви будете будувати свою неймовірно складну гіпотизу, що євреї погані, бо вбили Ієсуса, то відкрийте ваш любимий Новий Завіт та почитайте його. Шоб знати не зі слів батюшок та всіляких інтернет-ехспертів, а з першоджерела (якщо у вас, неандертальця, слабенько з читанням, то знайдіть аудіоверсію і послухайте).Після цього вам вже й греки з італійцями будуть не такими 🤣...Крч, нішо так не бісить, як ота сацільна тупість та невігластво.