Fuente
Ліфлянчик. Блог ✌️ | Враховуючи те, що найбільше займаюсь сімейними справами, виокремив для...
420 Vistas/Alcance
2025-09-04 17:53
Mensaje №6262
Враховуючи те, що найбільше займаюсь сімейними справами, виокремив для себе ТОП-5 ознак, що шлюб тріщить по швах і скоро приведе людей до адвоката і в суд.Адвокатські редфлеги вийшли) 🚩 №1. Відсутність нормального спілкування Подружжя не проговорює своїх очікувань до шлюбу й не шукає компромісів після весілля. Він чекав, що дружина стане «берегинею дому», вона – планувала кар’єру та публічність. Вона мріяла про спільні подорожі та романтику, він – про рибалку, пиво й «плойку». У результаті – претензії, розчарування і спроби змінити один одного.🚩 №2. Фінансова непрозорістьТаємні заначки, кредити без пояснень, майно, переписане на родичів. Коли в сім’ї немає довіри у фінансових питаннях, розлучення – лише питання часу. Треба одразу визначитись, берете ви кредити, чи не берете; на кого, як потім віддавати тощо. 🚩 №3. Маніпуляції дітьми«Я заберу дітей, і ти їх більше не побачиш» – з боку жінки. «Не буду платити аліменти й утримувати дітей» – з боку чоловіка. Чую це постійно. І ТАК, це руйнує будь-які відносини. 🚩 №4. НасильствоФізичне, економічне чи психологічне – взагалі неважливо. Тут коментарі зайві: жертва рано чи пізно починає себе захищати, а кривдник опиняється у правоохоронців.🚩 №5. Ілюзія «само минеться»Це дитяча позиція, коли в подружжі виникає конфлікт чи непорозуміння, а вони чи хтось з них вирішують нічого не робити та чекати поки само минеться. А воно ніфіга не минається, а стає тільки гірше. Якщо у вас у житті є хоч щось з цього, то вам конче необхідно на консультацію до адвоката. Треба розібратись у причинах та наслідках, а також обов’язково пропрацювати стратегію вашого захисту на випадок судових тяжб. Я зараз працюю над курсом «Технологія розлучення», в якому збираю відповіді на всі найпопулярніші питання, які за досвідом виникають до, під час та після шлюбних правовідносин. І перша серія буде знаєте про що?) про те, навіщо взагалі потрібен шлюб.Навіщо укладати шлюб? Як гадаєте?