Fuente
Ліфлянчик. Блог ✌️ | Всі пам'ятають про права та забувають про обов'язки"...Це маніпуляція ...
438 Vistas/Alcance
2025-04-07 07:35
Mensaje №6047
"Всі пам'ятають про права та забувають про обов'язки"...Це маніпуляція з "пропагандистської методички", яка натякає на те, що громадяни не виконують конституційного обов'язку по захисту Батьківщини, що передбачений 65 статтею Конституції України.Давайте дослідимо чому це маніпуляція.По-перше, наші громадяни і про свої права не особо то пам'ятають. Вони їх не вивчають та навіть контент типу мого для них вкрай мало цікавий (а в мене дуже багато безоплатного лікбезу на аккаунтах). Наше населення дуже слабо володіє знаннями про свої права, тож давайте не будемо ✋️По-друге. Стаття 65Конституцій України: "Захист Вітчизни, незалежності та територіальної цілісності України, шанування її державних символів є обов'язком громадян України.Громадяни відбувають військову службу відповідно до закону".І тут хочу звернути вашу увагу на останній абзац цієї статті: "Громадяни відбувають військову службу відповідно до закону".Не самі приходять, не підкорюються, коли їх викрадають з вулиці, а "згідно до закону".Це каже про те, що ця стаття є відсилочною і вона каже, що є певний порядок, встановлений додатково, згідно до якого громадяни виконують обов'язки. І обов'язки виникають при настанні певних обставин для кожного громадянина окремо.До законів, що встановлюють порядок виконання обов'язку, визначенного ст.65 КУ, треба вважати Закон України "Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію", а також Закон України "Про військовий обов'язок і військову службу".А вже в цих законах передбачені виклики повістками, відстрочки, звільнення від військового обов'язку, тощі. І в жодному законі не зазначено: "Хто не служив - той не громадянин", "служити повинні добровільно", "якщо людина порушила правила воїнського обліку, то її можна в бусик і на підвал", "хто не служить - ухилянт", ну і т.д.Більш того, ця ж Конституція України передбачає, що за порушення громадянського обов'язку громадянин несе відповідальність на підставі рішення суду, а не волі народу чи поліцейських, чи ТЦК. Розумієте? На підставі рішення суду. Все.Також закони не передбачають обов'язку громадян допомагати армії добровільно. Але, наприклад, Податковий кодекс України зобов'язує громадян сплачувати податки і збори, серед яких військовий збір.За порушення таких обов'язків передбачені вкрай неприємні штрафи та наслідки....А тепер питаннячко. Яких саме обов'язків не дотримуються наші громадяни на цивілці?