Fuente
ПК ім. Левка Дурка #Укртґ | Друзі, близько місяця тому ми закрили збір на РЕБ «Фантом» для підрозд...
21 Vistas/Alcance
2025-12-25 15:38
Mensaje №12649
Друзі, близько місяця тому ми закрили збір на РЕБ «Фантом» для підрозділу артрозвідки 42 ОМБр, де служить мій батько.Спільними зусиллями нам вдалось назбирати 340 тисяч, але на жаль ворог підступний та на Новопавлівському напрямку активно використовує оптоволоконні FPV дрони. Під час одного з виїздів, при поверненні з позицій відбувся приліт такого дрону з кумулятивним снарядом в авто з РЕБом, де були хлопці. На жаль, окрім пошкодженого майна є і поранені хлопці у вкрай важкому стані, сподіваємось на їх якомога швидше відновлення💔На фото можете побачити усе, що залишилось від авто з РЕБом, фото робилось поспіхом, оскільки потрібно було швидко евакуювати поранених та уникнути можливості повторного прильоту.Оскільки на цій ділянці фронту виїзди без РЕБу вкрай небезпечні та ризиковані, ми знову змушені просити вас про допомогу та підтримку у придбанні автомобільної РЕБ системи «Фантом» купольного типу для ефективного виконання бойових задач.📌ЗАГАЛЬНА МЕТА: 340 000 грн🎯МОЯ МЕТА: БЕЗ ЦІЛІЗнаємо, що з кожним днем стає все важче закривати збори, але мусимо діяти.Бо поки стоїть фронт - стоїть Україна.Будемо дуже вдячні за ваші поширення та донати.Кожен ваш внесок - це можливість повернутись додому для бійців🇺🇦Лише обʼєднавшись зможемо подолати ворога.🔗ПОСИЛАННЯ НА БАНКУ:https://send.monobank.ua/jar/2jPr4JPvJg💳Номер картки банки: 4874 1000 2249 8599