Fuente
Let’s talk | якщо вам цікаво, що в мене в житті робиться: 🪩 минулого тижня ми їхали...
1 210 Vistas/Alcance
2025-07-08 15:24
Mensaje №606
якщо вам цікаво, що в мене в житті робиться: 🪩 минулого тижня ми їхали на вихідні в Озарк і попали в шторм на каяку. чесно, нам буквально повезло, що перед тим як ми сідали на каяк ми говорили з охоронцями на рампі, вони просто питали як справи у нас, бо потім вони ж і нас врятували. попереджень про шторм не було взагалі ніде. але плюс лише в тому, що я зіштовхнулась зі своїм найбільшим страхом вживу і змогла в такій ситуації дуже спокійно зреагувати і не панікувати. є синці на тілі ще досі, досвід цікавий. піду ще рибачити на каяку) 🪩 кролі майже доїли мої квіти на бекярді. я вирішила дати їм можливість доїсти ті квіти і посаджу туди такі кущі і дерева за якими не треба доглядати і ніхто їх їсти не буде🪩 нам в будинку залетіли в камін кажани. якщо ви може не знали (бо я не знала), то кажани в Штатах захищені законом. Їх не можна вбивати і вигянати з дому також не можна, якщо в них період, коли народжуються діти. камін закритий, вони в хату не залетять, просто їх видно через скло. і насправді в нас їх могло і не бути, якби ми пів року назад не викликали якогось тіпа на ремонт каміну і він, щоб дати нам рахунок скільки буде коштувати ремонт, зняв в середині всю монтажну піну, через яку залетіли кажани. і тепер прікол, ми обздвонили усі місцеві станції і нам сказали, що ми не можемо вигянати кажанів зараз, тому що в них червень та липень - період, коли народжуються діти. Відповідно ми маємо чекати, коли діти навчаться літати і тоді можна буде їх вигнати. Ми можемо це зробити тільки в серпні і коштувати буде це від тисячі до 5 тисячі доларівце так смішнр, якщо чесно ця вся історія з кажанами, тому що я живу ніби в зоопарку) то кролі, то комарі залітають, то кажани, то якісь жуки заходять. будинок - це дуже дорого, тому що буквально на все треба викликати спеціаліста. в нас навіть була зграя бджіл десь на бекярді, яку ми також вигянали) я більше не хочу жити в будинку 😆ось ці всі домашні справи забирають стільки сил, що я вам не можу передати. я буквально всі вихідні займаюсь чимось вдома)🪩 продали мою стару машину і купили нову. хоча я не планувала взагалі таке🪩 ходила в театр. це неймовірно круто, мені дуже сподобалось і хочу ще раз піти 🪩 в мене завтра буде 50 тренувань з пілатесу за цей рік. це тільки пілатес і ще не враховуючи зал та інші тренування. радію цьому факту дуже. якби не апка, яка трекає тренування з пілатесу, то я би і не знала🪩 ще ходила на шоу, де люди показують різні трюки на конях, а публіка при цьому просто вечеряє. тоже дуже цікави досвід🪩 ходила на презентацію скамерської організації в США, яка до речі, захищена законом. називається timeshare. я пізніше розкажу про це в сторіз) було цікаво подивитись, як взагалі американці вміють продавати. а вони, якщо що, супер сильні продажніки, хоча нас так і не змогли переконати 😁🪩 ще була в буфеті аж два рази!! ахаха, я дуже люблю їсти