Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Let’s talk
Añadido 14 jul. 2024

Let’s talk

@letstalkads
Número de suscriptores: 3 493
Fotos: 224
Videos: 46
Enlaces: 127
Descripción:
канал про маркетинг, роботу в tech-стартапі та амерікан лайф для зв’язку : @smuuk instagram : iryna.smuk
Fuente

Let’s talk | поки їхала в машині послухала відео ось це, де дівчинка розказувала, в...

Logotipo de la comunidad de telegram - Let’s talk Let’s talk @letstalkads
1 400 Vistas/Alcance 2025-05-28 22:51 Mensaje №561
поки їхала в машині послухала відео ось це, де дівчинка розказувала, в який токсичний колектив вона потрапила. може глянути, кейс цікавий. взагалі вважаю, що якщо ви відчуваєте, що у вас на роботі є якась токсичність, то треба йти одразу, бо коли залазиш глибоко, потім буде тяжко вийти. це як з токсичними стосунками, ти або на початку обриваєш все, або лишається на дуже довго. я про інше хотіла поговорити. про мікроменджемент, бо дівчинка казала, що її керівник займалась мікроменеджментом. за час роботи в стартапі, моє сприйняття роботи змінилось максимально. бо працюючи в укр компаніях, я звикла, що мене контролювали на кожному кроці. але це не дуже норм. коли я почала працювати в стартапі, то там все було побудовано на довірі і всі сприймають один одного як "професіонал своєї справи" . хоча десь перші 3 місяці, мене менеджерили багато, але це нормальний процес на початку, коли людина починає і намагає розібратись. я зробила від себе все, щоб дати їм зрозуміти, що я абсолютно адекватна і мені можна довіряти. і після цього, мій графік роботи змінився, бо коли я показала, що добре роблю свою роботу без нагадувань по сто разів ⎯ в мене змінився графік. я більше не приходила в офіс на 10, а йшла тоді, коли зробила роботу, а не тоді коли стукає 6 вечора. потім я почала працювати з дому частково, тепер взагалі весь час з дому.я вірю, що якщо будувати стосунки з двох сторін, то робота в компанії, може стати дуже комфортним місцем, де закриваються інтереси обох сторін. але це не є легко. треба щоб дві сторони вміли поводитись по-дорослому. довірливі стосунки на роботі дуже впливають на ефективність і на те, як людина розкривається в роботі. для декого, це стає таким приводом бути ініціативним і підтримує мотивацію працювати довго в компанії. це було моїм кейсом. тепер, коли я вже на іншій позиції, то скажу, що терпіти не можу мікроменджити когось. і якщо мені це треба робити, то я одразу задаюсь питанням чи треба ця людина тут. це може звучить чуток жостко, але я не в дитячому садку, щоб ходити до кожного і питатись по 30 раз що там. це дуже виснажує насправді, тому якщо вас десь на роботі починають мікроменеджити, то це знак, що вам треба поговорити з керівником і пояснити, що там у вас відбувається або звернути увагу чи щось змінилось в роботі. але в цьому відео, керівник поводиться максимально погано і непрофесійно. не давати людині піти пообідати, коли вона хоче, це жостко))