Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Let’s talk
Añadido 14 jul. 2024

Let’s talk

@letstalkads
Número de suscriptores: 3 493
Fotos: 224
Videos: 46
Enlaces: 127
Descripción:
канал про маркетинг, роботу в tech-стартапі та амерікан лайф для зв’язку : @smuuk instagram : iryna.smuk
Fuente

Let’s talk | бути дівчиною, це ніби якийсь жити в якомусь фільмі жахів)) вибачте зв...

Logotipo de la comunidad de telegram - Let’s talk Let’s talk @letstalkads
1 300 Vistas/Alcance 2025-02-19 19:05 Mensaje №470
бути дівчиною, це ніби якийсь жити в якомусь фільмі жахів)) вибачте звичайно за такі деталі..прокинулась в 7 в гарному настрої, нафарбувалась, зібралась, пішла одразу майже працювати, написала собі на дошці всі задачки, розбила все на блоки і супер натхненна сідаю працювати за стіл. закінчую першу задачку і мене чомусь починає боліти голова і наче сили зникли. думаю ладно, може така реакція на роботу)) перевірила телеграм, прочитала новини, починаю тривожитись. вже щось не можу зосередитись. думаю, ну клас, йду поснідаю, бо щось наче сил нема. встаю, буквально 1 хвилина поки спускаюсь з другого поверху на перший. мене ловить живіт і я вже на землі. розумію, що біль такий наче місячні. хочеться їсти, одночасно мене тошнить і я не можу знайти таблетки. хлопець на дзвінку, тому я тупо лежу безпомічна. ще за 2 хв внатурі починаються місячні взагалі на пару днів раніше, їх не мало бути сьогодні. і всьо. зрозуміла, що таблеток немає тих, що треба, випила щось подібне і лежу чекаю, коли знову зможу встати. (п.с. пройшло вже десь 3 год, а я досі не можу встати) а планувався такий продуктивний день))чому взагалі не можна просто жити свій день спокійно 🥲