Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Let’s talk
Añadido 14 jul. 2024

Let’s talk

@letstalkads
Número de suscriptores: 3 493
Fotos: 224
Videos: 46
Enlaces: 127
Descripción:
канал про маркетинг, роботу в tech-стартапі та амерікан лайф для зв’язку : @smuuk instagram : iryna.smuk
Fuente

Let’s talk | короче, величезна проблема новачків в смм. пост дуже жосткий, тому не ...

Logotipo de la comunidad de telegram - Let’s talk Let’s talk @letstalkads
917 Vistas/Alcance 2025-01-27 20:41 Mensaje №441
короче, величезна проблема новачків в смм. пост дуже жосткий, тому не ображайтесь. 📝 мисліть стратегічно про свою карʼєру. спочатку скіли, а потім гроші. зосередьтесь на своїх скілах спочатку. це тупо такий простий ключ до успіху. 99% людей, які починають в смм ставлять собі за ціль заробити якомога більше грошей за перший місяць, навіть якщо до того вони нічого не заробляли. і ці 99% згорають в перших три місяці і потім ниють "я вигоріла". звичайно вигоріла, тому що не вистачає скілів тягнути цих клієнтів. ви починаєте співпрацю, а вони йдуть за місяць, бо вам просто не вистачає скілів. або клієнт починає токсичити, навалювати вас роботою - це також є наслідок нестачі скілів. ви навчились брати клієнтів, а своєї професії - ні.Бажання швидких результатів ⎻ те, що руїнить вас.якщо ви візьмете собі за ціль працювати над своїми скілами найближчі 6 місяців, то вже за 6 місяців ви зможете стабільно заробляти добре і будувати довготривалу співпрацю з клієнтами. вам не доведеться кожного місяця їх шукати. а вже за рік ви будете просто як риба у воді. але якщо ви будете тримати ціль заробити гроші і при цьому НЕ працювати над своїми скілами, то за рік ви так і будете шукати клієнтів. просто перестаньте вестись на ось ці всі штуки "заробити мільйон за перший місяць в смм". це дитячий садок. давайте вже нарешті будемо реалістичними і зрозуміємо як цей світ працює. Заробити мільйон за перший місяць в смм не проблема. Проблема в тому, що ти будеш робити на другий місяць, коли ці всі клієнти просто підуть. скіли - це ключ. ваші знання і мозок - це ваш ключ. користуйтесь ним. "ну добре, Ір, а як мені тоді жити за ці копійки?" а хто сказав, що починати карʼєру має бути ізі? хто сказав, що не треба буде жертвувати нічим? жертувати треба буде своїм комфортом. не треба лишати свою основну роботу одразу. можна ж перший час поєднювати. да, це означає, що тепер коли приходиш додому з роботи ти не лягаєш дивитсь тіктоки, а продовжуєш працювати. це такий період, доки ти набираєшся скілів. світ жорстокий і для того, щоб забрати своє місце, треба робити. поки ти будеш нити, що я втомилась після роботи, хтось інший, такий же самий втомлений, буде продовжувати їбашити. бо є ціль і тут не існує відмазок. В кожного цей період різний. В когось два місяці, а в когось пів року.я працювала колись в готелі і в мене були зміни, які тривали добу. І після зміни я зразу йшла в універ на пари, а після пар їхала вчити діток англійської. тобто часу в мене навчатись не було, то я вчилась вночі на зміні в готелі. я розуміла, що вчителькою англійської я не хочу бути і мені треба шукати далі себе. я розуміла, що якщо я буду далі працювати в готелі, то я підірву собі здоровʼя цими змінами, які тривають 24 години і без сну. і я просто вночі на зміні вчилась. я вчилась налаштовувати рекламу, проходила курси, бо в мене було таке неймовірне бажання витягнути себе звідси. і це навіть було не про гроші, я просто хотіла роботу, де я зможу спати вночі, а не працювати і поєднювати з універом. просто ви зрозумійте, за вашу самореалізацію відповідаєте тільки ви. за пошук себе - відповідаєте тільки ви. і у ваших інтересах знайти для себе той ключик.