Fuente
"Легіон Оболонь" | Сьогодні в нашій адміністрації відбулося вже традиційне привітання наш...
965 Vistas/Alcance
2026-03-16 15:58
Mensaje №2215
Сьогодні в нашій адміністрації відбулося вже традиційне привітання нашого чудового ДФТГ «Легіон Оболонь».На сьогодні це один із найбільших добровольчих формувань територіальної громади, яке об’єднує добровольців з абсолютно різних районів міста.Підрозділ виконує важливі для столиці функції: оборону об’єктів критичної інфраструктури, допомогу у забезпеченні громадського порядку, коли в цьому є необхідність, навчання цивільних основам національного спротиву, участь у стабілізації ситуації після обстрілів, а також роботу в мобільних вогневих групах.На сьогодні ДФТГ «Легіон Оболонь» є першим добровольчим формуванням, яке має у своєму складі мобільні вогневі групи з дронами-перехоплювачами.Серед добровольців чимало демобілізованих ветеранів, працівників критичної інфраструктури, освітян, зокрема директорів шкіл, а також багато дівчат і людей, які за віком або станом здоров’я не підлягають призову.Я пишаюся тим, що «Легіон Оболонь» взяв свій початок саме в нашому районі, і одна з його основних баз також знаходиться тут.Переконаний, що цей підрозділ збережеться ще на довгі роки, адже Київ у сучасних реаліях потребує таких людей.Дякую всім добровольцям і командному складу за завзятість та любов до нашої країни.Більше фото з нагородження за посиланням за ПОСИЛАННЯМ .Соцмережі 👉 Telegram | Instagram | Facebook