Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - lawyer for NGOs
Añadido 14 jul. 2024

lawyer for NGOs

@lawyer_for_NGOs
Número de suscriptores: 1 455
Fotos: 53
Enlaces: 151
Descripción:
Юридична та бухгалтерська допомога волонтерам та неприбутковим організаціям (громадським обєднанням, благодійним та релігійним організаціям тощо)
Fuente

lawyer for NGOs | Особливо, бухів ми шукаємо у команду, бо замовлень дофігіща😱От просто ...

Logotipo de la comunidad de telegram - lawyer for NGOs lawyer for NGOs @lawyer_for_NGOs
407 Vistas/Alcance 2024-07-18 12:54 Mensaje №1985
Особливо, бухів ми шукаємо у команду, бо замовлень дофігіща😱От просто дофігіща. Ще і пишуть типу "ми вас знаємо, до інших не хочемо"Оце десь я місяца 2-3 притримувала ці замовлення, бо Таня вже думала про ухід, і щось у житті міняла (звільнялась ще з ТОВки), а я чекала її рішенняА треба було вже тоді бігом шукати буха та не просто шукати, а бігати та заглядати у шпаринки, витягати цих бухів звідти😂, бо роботи навіть не на 1 буха, а вже на 1,5 точноТепер ще тендери поприходили із позитивними рішеннями😂Ото гранти нам на ГОшку не дають, зато тендери виграємо на 1-2 😂Коротше, лопухнулась я. Чесно визнаю. Організаторські здібності хромають😝Тому увага, усі хто "хочемо вас, іншим не довіряємо" чуток почекайте. От чесно, мій організаторський затупАле до осени маємо вирішити це питанняІ зразу вже себе орієнтую брати 3 осіб бухів у команду - основного та помічника, бо я точно на основного не буду кидати первинку та програмиЩодо юридичних питань (кадрові теж можна віднести до юриспруденції) - беремо, але зараз у нас вже графік розписаний до 10 серпня. У серпні ще підемо у відпустку. Тому терміни обговорюємо перед підписанням договорів завчасно. Клієнтів, кому у "неділю терміново", лише по подвійній ціні.Ps податкове законодавство теж відноситься до юриспруденції 😉, з цим теж можна зараз звертатись, ці консультації у нас пишуть юристи, але враховуйте "терміновість" це подвійна ціна