Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - lawyer for NGOs
Añadido 14 jul. 2024

lawyer for NGOs

@lawyer_for_NGOs
Número de suscriptores: 1 455
Fotos: 53
Enlaces: 151
Descripción:
Юридична та бухгалтерська допомога волонтерам та неприбутковим організаціям (громадським обєднанням, благодійним та релігійним організаціям тощо)
Fuente

lawyer for NGOs | Для тих, хто подається до нас помічником - оплата стартує від 25% від ...

Logotipo de la comunidad de telegram - lawyer for NGOs lawyer for NGOs @lawyer_for_NGOs
391 Vistas/Alcance 2025-03-04 14:33 Mensaje №2409
Для тих, хто подається до нас помічником - оплата стартує від 25% від прайсу від завдання. З покращенням якості % збільшуються. Завдання ви робите під пильним оком мене - Вірьовкіної Лілії. Документи робимо у гугл документі. Помічникам юристам даються наступні завдання: 1) перевірка внутрішніх документів, 2) не складні договори вже по готовим шаблонам, 3) письмові консультації (усні НЕ даються), 4) реєстраційні документи, 5) первинні документи...Це основні напрямки діяльності. Ось 2 місяці волонтерської БЕЗОПЛАТНОЇ діяльності - коли ви приходите, якраз це вчимо як робити, а потім вже починаєте це робити під оплату (відкриваєте ФОП). Якщо за 2 міс все вчили, що вам казали, то з 3 місяца можна спокійно заробляти з 10 тис грн. оплата рахується по конкретним завданням - зразу може бути сплачена. По обсягам реальним помічники десь можуть встигати до 30 тис. грн...У чому проблема помічників, які приходять - хтось їм заважає працювати. Які я чула причини, що людина за 1 міс не встигала нічого зробити: 1) навчання, 2) проблеми у сімї батьків, 3) особисте життя (які там страсті бувають), 4) здоровє (тут я теж чула таке, що на голову не налазить), 5) гульки - алкоголь (тут окрема тема), 6) нема цілий день/місяць світла (ага, якби я жила не в Україні, можна розповідати казки), 7) бажання швидко заробити (діти тік току) тощо...Окремо ще виділяю оце "я крутий/та" (це коли починають розповідати, що громсектор це не перспективно та інше)... Щодо сум/цін - все прозоро. PS ніби це вже сто разів писала, але кожен раз одні і ті питання