Fuente
lawyer for NGOs | Яка у вас оплата помічників?" - Для всіх помічників (юристів/бухів) є ...
554 Vistas/Alcance
2025-02-06 16:51
Mensaje №2349
"Яка у вас оплата помічників?" - Для всіх помічників (юристів/бухів) є 1-2 місяца волонтерства, коли ми просто вчимо, даємо прості завдання та не оплачуємо. Можна сприймати, як стажування....Далі є різні варіанти: 1 варіант: Якщо ви потрапляєте до нас помічником, і якраз в цей час є запит якоїсь НГО "виховати" для них спеціаліста, то оплату формують вони (я не знаю, але звідти ще ніхто не повертався, тому думаю, що ок). Часто такі помічники зразу працюють у офісі цих НГО, але просто під моїм менторством. Тут як ви себе проявите..... 2 варіант: Ви приходите на % від прайсу. Це підходить тим, хто хоче пробувати себе як експерти/їм хочеться бачити їх зростання. На цьому рівні можна потроху підвищувати % від 30% від прайсу до 50% (рівень експерта)...3 варіант: Ви хочете стабільності та хочете/обираєте ставку. Ставка теж може збільшуватись. Якщо ви прийшли нульовий, ще у вузі вчитесь, 1-2 місяца поволонтерили, але слабкий, то почнете з 5000 грн у міс, і кожен міс якщо все ок - на 1000 грн збільшувати. Якщо рівень краще то можна почати з 10 тис грн. Деяким помічникам я готова зразу 15 тис-20 тис. Щодо більше? - тоді краще на % , бо це вже на рівень експертності виходити треба...Звісно, це окремо треба обговорювати з кожним. НА ЖАЛЬ, я не можу все це прописати у вакансії, бо вже мені Ворк юа казав, що не ок, що я так все описую (була сварка)....І так, більшість НГО + наша шукає людей готових відкрити ФОП. Якщо брати БОШки, то для них працевлаштовані це взагалі адм витрати (не більше 20%), тому ніхто не хоче брати фахівців тим паче молодих на трудовий договір. Соррян