Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Ліна Костенко
Añadido 14 jul. 2024

Ліна Костенко

@l_v_kostenko
Número de suscriptores: 9 028
Fotos: 1,700
Videos: 46
Enlaces: 1,060
Descripción:
✒️ Канал прихильників геніальної особистості – Ліни Василівни Костенко 🇺🇦 З усіх питань @asperaflumenis Підтримати адмінку: https://send.monobank.ua/jar/6uV5fTigLZ 4441 1111 2782 3577
Fuente

Ліна Костенко | 29 серпня — День пам’яті загиблих захисників і захисниць України.5 вір...

Logotipo de la comunidad de telegram - Ліна Костенко Ліна Костенко @l_v_kostenko
1 600 Vistas/Alcance 2025-08-29 08:14 Mensaje №2359
29 серпня — День пам’яті загиблих захисників і захисниць України.5 віршів про любов до тих, хто в небі. *** Нема на світі в тебе вже нікого. Але у тебе є на світі я. *** Я нахиляюсь над безоднею, кричу у безвісті віків: А як же ми один без одного в Сузір'ї Гончих Павуків?!І як же ти один у Всесвіті? І як же тут без тебе я?! Впізнай мене в холодній безвісті, згадай моє земне ім'я!*** Найнезабутніше з облич, таке єдине, Боже, Боже! Не плач, не муч його, не клич. Він не обізветься. Не може. Там ні печалі, ані сліз. Ні дня, ні вечора, ні рання. Його нема ніде. Він скрізь, вже в остаточній формі існування.*** Моя пам’ять плаче над снігами, де стоять берези і хрести. У зимові срібні амальгами біле сонце хоче прорости.Я живу, бо ще мені живеться. Бо живу, дав Бог мені снаги. Із твого невидимого серця кров калини капле у сніги.*** Є обеліски, плити, і колони, і урочисті квіти роковин. І хто ми є? Усі усім мільйони. А хтось комусь однісінький-один.Тому ми люди. І життя навколо. Тому є людство. Нація. Сім'я. Нема на світі в тебе вже нікого. Але у тебе є на світі я.Прилетіли твої фото у вирій — не за тридев'ять земель, а за тридев'ять років.Очі у тебе дивні — кольору повільної грозової хмари.Іду я полем, наче вдвох з тобою. Оглядаються на мене тополі: з ким це я розмовляю?Дорогу жінка переходить з повним. Поклала вишня ліктик на тину. Тебе немає. Але є мій спомин. Я не згадаю, ні, я с п о м' я н у.*** По вулицях ходять мертві, та їх не бачить ніхто. Свічки їм не ставлять у церкві. Крізь них проїжджають авто.Ніхто їм не скаже: Здрастуй. Ніхто не присвячує шпальт. У місті не топчуть рясту, у місті топчуть асфальт.Обличчя втомою стерті. Облом. Тарапата. Бедлам. По вулицях ходять мертві. Вони не читають реклам.Не їм сигналять клаксони. Не їм мигтить світлофор. Безсмертні душі безсонні, над ними святий омофор.І там, де тіні простерті каштанів і лип вікових, — по місту блукають мертві, які ще люблять живих.Долучайтесь до збору на FPV-дрони для підрозділу активних дій ГУР МОУ «KRAKEN» і беріть участь в розігруванні двох книг з автографом легендарної Ліни Костенко!https://send.monobank.ua/jar/3xsmmHZv8X🎨 Максим Паленко #Ліна_Костенко #ЛінаКостенко #Ліна #Костенко