Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Ліна Костенко
Añadido 14 jul. 2024

Ліна Костенко

@l_v_kostenko
Número de suscriptores: 9 028
Fotos: 1,700
Videos: 46
Enlaces: 1,060
Descripción:
✒️ Канал прихильників геніальної особистості – Ліни Василівни Костенко 🇺🇦 З усіх питань @asperaflumenis Підтримати адмінку: https://send.monobank.ua/jar/6uV5fTigLZ 4441 1111 2782 3577
Fuente

Ліна Костенко | Старесенька, іде по тій дорозі.Як завжди. Як недавно. Як давно.Спинила...

Logotipo de la comunidad de telegram - Ліна Костенко Ліна Костенко @l_v_kostenko
3 000 Vistas/Alcance 2025-03-11 19:36 Mensaje №2281
Старесенька, іде по тій дорозі.Як завжди. Як недавно. Як давно.Спинилася. Болять у неї нозі.Було здоров'я, де тепер воно?І знов іде... Зникає за деревами...Світанок стежку снігом притрусив.Куди ж ти йдеш? Я жду тебе. Даремно.Горить ліхтар, ніхто не погасив,Моя бабусю, старша моя мамо!Хоч слід, хоч тінь, хоч образ свій залиш!Якими я скажу тобі словами,що ти в мені повік не одболиш!Земля без тебе ні стебла не вродить,і молоді ума не добіжать.Куди ж ти йдеш? Твоя наливка бродить,і насіння у вузликах лежать.Ну, космос, ну, комп'ютер, нуклеїни.А ті казки, те слово, ті сади,і так по крихті, крихті Україна —іде з тобою, Боже мій, куди?!Хоч озирнись! Побудь іще хоч трішки!Вже й час с в тебе, пізно, але є ж.Зверни додому з білої доріжки.Ось наш поріг, хіба не впізнаєш?Ти не заходиш. Кажуть, що ти вмерла.Тоді був травень, а тепер зима.Зайшла б, чи що, хоч сльози мені втерла.А то пішла, й нема тебе, й нема...Старесенька, іде чиясь бабуся,і навіть хтозна, як її ім'я.А я дивлюся у вікно, дивлюся,щоб думати, що, може, то мояДолучайтесь до збору на авто для артилерійської батареї 150 ОМБР 🚐🇺🇦https://send.monobank.ua/jar/2DUYCFSTgShttps://www.privat24.ua/send/da64q#ЛінаКостенко #Ліна #Костенко🎨 Ганна Хомчик 💫 Читай поезію Ліни Костенко