Fuente
Київська міська прокуратура | У Києві судитимуть 48-річного чоловіка за зґвалтування падчерки з врод...
29 000 Vistas/Alcance
2024-10-02 07:39
Mensaje №4711
У Києві судитимуть 48-річного чоловіка за зґвалтування падчерки з вродженими психічними розладами, яка завагітніла та народила дитину Оболонською окружною прокуратурою м. Києва скеровано до суду обвинувальний акт відносно 48-річному уродженцю міста Горлівки, який останніми роками жив у Києві, за фактом зґвалтування 22-річної падчерки, яка не здатна усвідомлювати наслідків своїх дій (ч. 2 ст. 152 КК України). Про те, що її донька перебуває на 6 місяці вагітності, матір 22-дівчини дізналась після прийому у лікаря-гінеколога. Дівчина має проблеми з мовленням та не адаптована до самостійного життя, не здатна усвідомлювати наслідки своїх вчинків та керувати ними, тож не змогла пояснити що з нею трапилось. Після народження дитини та проведення експертизи, встановлено, що батьком немовля є співмешканець матері дівчини, який живе з родиною з 2019 року. Йому інколи довіряли наглядати за безпорадною падчеркою. З’ясувалось, що користуючись станом дівчини, співмешканець матері вступав з нею у статеві відносини. Обвинувальний акт скеровано до суду. Чоловік перебуває під вартою. Санкція статті передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк до 10 років. Детальніше Пресслужба Київської міської прокуратури