Fuente
Київська міська прокуратура | Прокуратура в судовому порядку повернула у комунальну власність приміщ...
970 Vistas/Alcance
2026-05-07 13:41
Mensaje №9568
Прокуратура в судовому порядку повернула у комунальну власність приміщення в урядовому кварталі вартістю понад 13 млн грн. За активного сприяння прокурорів Дніпровської окружної прокуратури міста Києва виконано судове рішення про витребування з незаконного володіння приватного товариства нежитлового приміщення по вулиці Інститутській, 24/7. Нагадаємо, товариство на підставі підроблених документів, а саме свідоцтва про право власності, в якому змінили площу та порядковий номер майна, у 2017 році зареєструвало за собою право власності на підвал площею майже 300 кв. м. Надалі «власник» провів кілька фіктивних договорів купівлі продажу спірної нерухомості.❗При цьому приміщення включено до об’єктів комунальної власності територіальної громади міста Києва відповідним рішенням Київської міської ради з 2001 року. З 2014 року воно перебувало в оренді Головного управління Національної поліції у м. Києві.Відтак Дніпровська окружна прокуратура м. Києва у судовому порядку вимагала витребувати нерухомість у власника, який набув його із використанням підроблених документів. Суд позицію прокуратури підтримав. Наразі рішення Господарського суду міста Києва повністю виконане - приміщення повернуто у власність територіальної громади міста Києва. Пресслужба Київської міської прокуратури