Fuente
Київська міська прокуратура | У Києві судитимуть 6 осіб за виготовлення та продаж амфетаміну з щоміс...
43 200 Vistas/Alcance
2026-03-23 08:10
Mensaje №9103
У Києві судитимуть 6 осіб за виготовлення та продаж амфетаміну з щомісячним прибутком близько 20 млн грн Прокурорами Солом’янської окружної прокуратури міста Києва скеровано до суду обвинувальний акт відносно 6 учасників наркоугруповання, які облаштували нарколабораторію з виготовлення амфетаміну, а також займалися його продажем. За даними слідства, організував наркобізнес 34-річний киянин у приватному будинку в Київській області. Там виготовляли близько 40 кг амфетаміну на місяць. Орієнтований дохід від збуту психотропних речовин за цінами «чорного» ринку становить близько 20 млн гривень щомісячно.Під час обшуків у членів наркоугруповання вилучено понад 3 кг амфетаміну, понад 13 кг фенілнітропропену та 1,5 л. сірчаної кислоти (речовини, які використовуються для виготовлення амфетаміну), а також лабораторне устаткування, інші речі та засоби, які використовуються для виготовлення наркотиків. Наразі обвинувальний акт відносно шести осіб скеровано до суду для розгляду по суті. ДетальнішеПресслужба Київської міської прокуратури