Fuente
Київська міська прокуратура | У Києві повідомлено про підозру лікарці, пацієнтка якої померла від вч...
1 390 Vistas/Alcance
2026-03-06 09:00
Mensaje №8989
У Києві повідомлено про підозру лікарці, пацієнтка якої померла від вчасно не діагностованого інфаркту Прокурорами Подільської окружної прокуратури міста Києва повідомлено про підозру лікарю однієї з комунальних лікарень міста Києва, яка не вірно встановила діагноз пацієнтці, в наслідок чого жінка померла. Встановлено, що 61-річна киянка проходила стаціонарне лікування у психіатричному відділені медзакладу. У пацієнтки погіршився стан здоров’я, у зв’язку з чим її оглянув черговий лікар. За деякий час жінка почала втрачати свідомість, після чого її знову оглянула лікар. За кілька годин пацієнтка померла внаслiдок гострої серцево-судинної недостатностi, зумовленої гострим iнфарктом. Водночас лікар, яка оглядала жінку, не діагностувала у пацієнтки інфаркт, внаслідок чого пацієнтка не отримала належної медичної допомоги.За результатами проведеної експертизи дії лікаря кваліфіковано як неналежне виконання медичним працівником своїх професійних обов'язків внаслідок недбалого до них ставлення, що спричинило смерть пацієнтки (ч. 1 ст. 140 КК України).Детальніше Пресслужба Київської міської прокуратури