Fuente
Київська міська прокуратура | Самовільно зайняли земельну ділянку на Подолі, зареєструвавши за підро...
1 380 Vistas/Alcance
2025-12-19 13:00
Mensaje №8305
Самовільно зайняли земельну ділянку на Подолі, зареєструвавши за підробленими документами право власності на будівлі на ній – повідомлено про підозру двом особамЗа процесуального керівництва Подільської окружної прокуратури міста Києва двом особам повідомлено про підозру за фактом самовільного зайняття земельної ділянки на Подолі, вчиненого групою осіб щодо земель в охоронних зонах та зонах особливого режиму використання земель.Встановлено, що підозрювані, на підставі підроблених документів, здійснили державну реєстрацію права власності на приміщення площею 165 кв.м. по вул. Хорива,17. Кінцевою метою було отримання у користування на позаконкурентних умовах земельної ділянки в історичній частині Києва, на якій ця нерухомість знаходиться. Втім, Київрада відмовила сумнівним власникам нерухомості.Земельна ділянка, яку самовільно зайняли підозрювані, розташована в охоронних зонах, зоні охорони пам’ятки культурної спадщини неподалік виходу зі станції метро Контрактова площа. Її вартість – понад 11 млн гривень.Детальніше Пресслужба Київської міської прокуратури