Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Київська міська прокуратура
Añadido 14 jul. 2024

Київська міська прокуратура

@kyiv_pro_office
Número de suscriptores: 5 476
Fotos: 6,880
Videos: 152
Enlaces: 4,240
Descripción:
Офіційний канал органів Київської міської прокуратури 🔹facebook https://www.facebook.com/kyiv.gp.gov.ua 🔹Instagram https://www.instagram.com/kyiv_city_prosecutors_office 🔹офіційний сайт https://kyiv.gp.gov.ua/ua/index.html
Fuente

Київська міська прокуратура | 17-річна матір на кілька днів залишила 7-місячного сина самого у кварт...

Logotipo de la comunidad de telegram - Київська міська прокуратура Київська міська прокуратура @kyiv_pro_office
1 060 Vistas/Alcance 2025-09-24 15:00 Mensaje №7696
17-річна матір на кілька днів залишила 7-місячного сина самого у квартирі – їй повідомлено про підозруЗа процесуального керівництва ювенальних прокурорів Дніпровської окружної прокуратури міста Києва неповнолітній матері повідомлено про підозру у залишенні дитини у небезпеці та у злісному невиконанні обов'язків по догляду за 7-місячним сином (ч. 3 ст. 135, ст. 166 КК України). Встановлено, що 17-річна матір, яка орендувала житло у Києві, залишила немовля одне у квартирі на 5 днів, а сама поїхала до Харкова. Дитину вилучили із зачиненої квартири у січні цього року у вкрай тяжкому стані та госпіталізували до відділення інтенсивної терапії КНП «Київська міська дитяча клінічна лікарня №1». Хлопчик провів у реанімації лікарні понад 5 місяців. Тяжкий стан дитини був викликаний не лише тим, що малюк кілька днів був без води та їжі, а й тим, що матір і раніше не піклувалась про сина – дитину погано годували, рідко змінювали підгузки, хлопчик весь час був у ліжку, внаслідок чого виникли пролежні.На цей час стан дитини лікарі стабілізували, однак вона і зараз знаходиться у медичному закладі та продовжує лікування. Надалі вирішуватиметься питання про позбавлення матері батьківських прав. За результатами комісійної експертизи встановлено, що дії матері та неналежне виконання нею її обов’язків спричинили тяжкі наслідки для здоров’я хлопчика. Санкція статей передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 8 років.ДетальнішеПресслужба Київської міської прокуратури