Fuente
Київська міська прокуратура | Налагодили постачання наркотиків до столиці та збували їх – повідомлен...
1 100 Vistas/Alcance
2024-12-19 10:45
Mensaje №5326
Налагодили постачання наркотиків до столиці та збували їх – повідомлено про підозру 10 наркоділкам Слідство встановлено, що група осіб на чолі з 30-ти річним киянином організувала надходження, зберігання та збут наркотиків та психотропів у столиці. Зловмисники збували «товар» покупцям «із рук у руки», через спільних знайомих, а також шляхом здійснення «закладок». Кожен з фігурантів відповідав за окремий напрямок роботи групи, зокрема були «посади» старших по складу, фасувальників, збувачів-кур’єрів та реалізаторів. В ході обшуків вилучено 5 кг солей PVP, близько 250 г амфетаміну, 150 г канабісу, обладнання для вживання наркотиків, пристрої для зважування, фасування, подрібнювачі, чорнові записи, телефони. Окрім того, в окремих учасників групи вилучено зброю та боєприпаси. Орієнтовна вартість вилученого «товару» складає близько 3 млн гривень. За процесуального керівництва Шевченківської окружної прокуратури міста Києва повідомлено про підозру 10 місцевим мешканцям – 3 жінкам та 7 чоловікам, які налагодили постачання до столиці наркотиків та їх подальший збут (ч.ч. 2, 3 ст. 307, ч. 2 ст. 309 КК України). Слідство триває. Детальніше Пресслужба Київської міської прокуратури