Fuente
Кибукевич Анатолій | Читаю_Сьогодні1 Царів 1⠀З одного боку — гордість і сила:✖️ Адонія звел...
416 Vistas/Alcance
2025-03-18 21:43
Mensaje №990
#Читаю_Сьогодні1 Царів 1⠀З одного боку — гордість і сила:✖️ Адонія звеличив себе: «Я буду царювати».✖️ Йоав — генерал, досвідчений і впливовий.✖️ Евіятар — священик, ветеран царства Давида.⠀Адонія 🫣1 Царів 1:5“І звеличився Адонія, син Хаггіти, і сказав: Я буду царювати.”✅Він син царя, виглядає солідно (вродливий, має впливов).✅Бачить старість батька Давида. Думає, що “зараз мій час”.✅Самозвеличення — він сам сказав, що буде царювати. Не Бог, не народ, не Давид.Чому йдуть за гордим!!?Напевно - бо сильний. Бо Давид старий. Бо можна втратити вплив, якщо не бути з новою владою.⠀🚫 Гордість притягує гордість.⠀З іншого боку — смирення й стратегія:✅ Натан, пророк.✅ Вірсавія, жінка, яка залишається вірною.✅ Давид, який ще слухає Бога й робить правильний вибір.⠀Бог діє через них.⠀✅Поки одні будують союзи, інші слухають Бога.✅Поки одні грають у політику, інші зберігають вірність Слову.⠀І саме через Натана, Вірсавію й Давида Соломон стає царем.⠀Бог не потребує більшості. Він діє через тих, хто Його слухає.⠀✅Горді піднімають себе.✅Смиренні піднімаються Богом.⠀➡️ Важливо не опинитися поруч із тим, хто «звеличує себе»,а залишитися там, де говорить Бог.