Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Квадратний
Añadido 14 jul. 2024

Квадратний

@kvadratnyk
Número de suscriptores: 3 272
Fotos: 8,280
Videos: 1,950
Enlaces: 1,590
Descripción:
В головних ролях Дартарьян і гандони. Алкаш. Русофоб. Зігоман. 🤝Правила ЧАТу: https://telegra.ph/Pravila-chatu-Kvadratnogo-09-15 Зв‘язок/пропозиції/реклама https://t.me/Kontakt_Kvadratnyy_Bot
Fuente

Квадратний | Для тих, хто проїбав контекст подій: 1. Через рудого підора за океаном...

Logotipo de la comunidad de telegram - Квадратний Квадратний @kvadratnyk
960 Vistas/Alcance 2026-06-02 03:53 Mensaje №19492
Для тих, хто проїбав контекст подій: 1. Через рудого підора за океаном в нас не вистачає ракет-перехоплювачів для балістики2. Кацапи смокчуть хуя і не можуть пересуватись, оскільки СОУ палять їм логістику на ВСІХ окупованих 3. Кацапам дуже обідно, бо щоночі в них згорає НПЗ/нафтовий термінал/склад/військовий завод/тоне корабель, а на ЛБЗ просувань тупо нема або мізерні4. Кацапи публікують по всім новинам відео, де в т.з старобєльському ліцеї (чи що воно там) - навчають елітних кацапських дроноводів (рубікон)5. Згодом даний ліцей знищується к хуям СОУ, разом з дроноводами і інструкторами. Кацапам обідно, кацапи в своєму стилі влаштовують істерику на весь світ, що хохли вбили чи 60 чи скіки там дітей і які ви погані терористи і підори6. Кацапи користуючись нагодою хуячать по Києву (і не Києву, але в спічах завжди говорять саме про нього) всім чим тіки можнаМораль: на 9 травня треба було влаштувати океан фаршу і крові на красній площі, а не оце от все. Як і писав тоді - обстріл буде шо так шо так (це вже другий в період з дєвятого мая), просто кацапу треба вигадати причину, щоб рудий підор (кєнт кремлівського підора) не дав ракет до ППО. У випадку зі зривом параду було б значно простіше, тут довелось трохи піднапрягтись їм