Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Кузьміна каже
Añadido 06 ene. 2025

Кузьміна каже

@kuzminasays
Número de suscriptores: 2 241
Fotos: 695
Videos: 6
Enlaces: 321
Descripción:
Brain dump письменниці, дизайнерки та акторки Олени Кузьміної @olenakuzmina
Fuente

Кузьміна каже | А я ще я дуже чекала «Полоненого принца».І вгадайте, шо? Мені не сподо...

Logotipo de la comunidad de telegram - Кузьміна каже Кузьміна каже @kuzminasays
610 Vistas/Alcance 2025-06-21 14:52 Mensaje №338
А я ще я дуже чекала «Полоненого принца».І вгадайте, шо? Мені не сподобалося.По-перше, книжечка малесенька. Я не люблю цеглини, але тут забракло деталей навіть мені.Дуже скупі описи: сонце сіло, сонце встало.Світ не відчувається обʼємним, особливої різниці між двома країнами також не помітила. Політична ситуація дуже побіжно окреслена. Яка в країні релігія? Що робить Рада? На чому тримається економіка? Окрім придворних є ще аристократія? Звідки в них ця розкіш, якщо війну вони пограли? По-друге, головний герой. Він мені суто як функція відчувався. От що ми про нього знаємо? Крім того, що він любить блондинів, про що протягом тексту сказали бозна скільки разів. Чого він боїться? Які в нього слабкості? Як він зростав? Як сприйняв смерть батька й зраду брата? В нього абсолютно пласка арка, жодна подія ніяк його не змінює. Його майбутній любовний інтерес це тупо біль.По-перше, це герой, який втратив у війні з королівством головного героя батька й брата. Пару років тому. Та звісно він хейтить ГГ з цього королівства. І я не хочу, щоб у них щось склалося. Я не хочу, щоб травмований війною чувак закохався у ворога.Якщо я правильно склалася пазл (а скласти його було не важко), любовний інтерес до купи має стрьомну дитячу травму. Для мене було б набагато цікавіше, якби це правда був вольовий, холодний і стриманий персонаж, а не оця драма заради драми. Ще головний герой весь час каже, який цей чувак поганий і змія. Ну якби. Його родину вбили на війні. Пару років тому. Звісно, ти йому не подобаєшся. І стояк свій тримай при собі. Хімії між ними ну ніякої. Далі головний антагоніст. Ну він просто поганий педофіл. Чого він хоче, окрім влади й дітей, неясно. Чому — теж.Окремо мене тригерила кількість насилля в тексті. Ще я собі придумала, що історія буде не про рабство, що принци швидко викуплять, хто є хто й почнуть в політику. Але ніт. Переклад теж такий собі. «По ходу» чи «розслабся» в прямій мові й «естетично» в описі одразу вибиває з фентезі-контексту. В багатьох абзацах купа «булок»: був, була, було. Персонажі красиво стоять і вишукано тримаються в сідлі. Багато розказано, мало показано. Я дуже засмучена. Мені зайшло «Темне сходження», хімія між Віллом і Джеймсом була така потужна. І тут я чекала х10, а не отримала нічо.#Кузьміна_читає