Fuente
Кузьміна каже | Хобі, яке не треба монетузиватиПобочна дія багатьох моїх творчих профе...
629 Vistas/Alcance
2025-01-10 16:41
Mensaje №149
Хобі, яке не треба монетузиватиПобочна дія багатьох моїх творчих професій — на кожну нову творчу діяльність я дивлюся як на потенційну професію. Важко дозволити собі робити щось без думок про карʼєру, контент чи нові проєкти. Десь років десять тому я намагалася бути комерційною ілюстраторкою. Згадую цей період як суцільне знущання над собою. На воркшопі з дуже відомим ілюстратором за божевільні на той момент гроші, я почула від нього замість фідбеку:— Бачу, малювати ми не вміємо. За 8 годин воркшопу нічого путнього він мені так і не сказав.І наступні кілька років не могла малювати взагалі: ні для себе, ні тим паче за гроші. Після довгої роботи в психотерапії я дозволила собі взяти матеріали, які колись любила. Уже кілька років я малюю аквареллю для себе. Займаються з художницею, яка мені близька за світоглядом. Без думок про портфоліо, замовлення, монетизацію, прогрес. І це таке щастя.Думаю, людям, які мають творчі професії, варто лишати собі простір і для іншої творчості. Суто для кайфу.