Fuente
канал Куманської | З цікавих переконань, що накопала. (ділюсь, бо зазвичай все, що розпов...
1 070 Vistas/Alcance
2025-02-18 20:43
Mensaje №823
З цікавих переконань, що накопала. (ділюсь, бо зазвичай все, що розповідають про фінансові переконання - це російськомовні кліше, які перекочовують з курса в курс (по типу "не жили богато, нечего и начинать"). А тепер те саме, тільки українською перекладене)Тож ось вам новенькі, свіжовикопані з мого ментального городу))💰 Оскільки у моєму досвіді в дитинстві завжди не вистачало грошей, я маю переконання, що немає сенсу їх заробляти, бо грошей все-одно ЗАВЖДИ недостатньо і не вистачає.💰 Коли я зароблю гроші, я навіть їх не помічу, бо одразу потрібно позакривати рахунки. Ніякого задоволення, одні розчарування.💰 Грошима можуть управляти лише системні, послідовні і дуже спокійні люди. (у моєму світі, аби мати фінансовий достаток, за моєю логікою треба просто стати іншою людиною 😂😂😂. Тож тепер я перешиваю цю штуку на те, що творчі, хаотичні люди теж бувають багатими і з інвестиціями та пасивним доходом) Фінансова грамотність теж може бути ексцентричною))💰 Я не вмію виважено розпоряджатися фінансами, отже ВСІ мої витрати - це тринькання та безсоромне марнотрацтво (навіть якщо це комуналка, оренда квартири, тощо)💰 Навіть якщо я почала відкладати фінансову подушку - мене надовго не вистачить і я розтринькаю ці гроші за першої ліпшої нагодиP.s. ділюсь з вами цим всім, бо мені так важливо показувати оцей ШЛЯХ трансформації та роботи над собою. За одну сесію нічого не змінюється. А от шлях і процес, гра в довгу переграє всіх і все. Навіть якщо у вас нетипові правила 🩶Що відчуваєте, прочитавши це?