Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - ૮Ꮚ Сяйво Почуттів ☃️
Añadido 06 dic. 2025

૮Ꮚ Сяйво Почуттів ☃️

@krikolvix
Número de suscriptores: 1 860
Fotos: 1,620
Videos: 24
Enlaces: 1,370
Descripción:
ฅ⁠^⁠•⁠ﻌ⁠•⁠^⁠ฅ канал з наліпками !! 𓏵 @xyi_axax - власниця / маємо прайс, якщо цікавить пишіть! ;3 ᗢ₊˚✧ ~ 🪽 Інфо @InfoKrikolvix .𖥔 ݁ 🌊 . ⊱- | https://t.me/krikolvix?boost | буст для бажаючих
Fuente

૮Ꮚ Сяйво Почуттів ☃️ | Привіт, ми до вас з невеличким повідомленням. Попередження: буде вдост...

Logotipo de la comunidad de telegram - ૮Ꮚ Сяйво Почуттів ☃️ ૮Ꮚ Сяйво Почуттів ☃️ @krikolvix
1 510 Vistas/Alcance 2025-12-13 14:11 Mensaje №3645
Привіт, ми до вас з невеличким повідомленням. Попередження: буде вдосталь ненормативної лексики. Просимо також нікуди не репостити. Тіпи, якшо ви їбануті і ненавидите цей канал через відсутність "списку кенсел фандомів з якими не робимо стікери" (хоча ми І ТАК стараємося перевіряти фд та не робити стікери з реальними проблематиками), чи будь що інше - будь ласка. Ненавидьте власницю Техун, канал, пишіть телеграфи чи робіть будь що, що задовільнить вашу палаючу сраку, яка бажає кенселу і конфліктів, але НЕ чіпайте моїх адмінів, НЕ розповсюджуйте дезінформацію та НЕ будьте далбайобами. Якщо ви вважаєте, що злити особисті фото якоїсь людини з ствердженнями, що вона живодер - у вас просто згнивший мозок, інакших пояснень у мене немає.Як можна серйозно додуматись таке робити в 2025 (майже 26 році), маючи мозок і голову на плечах. Видно ось ця тенденція зрадойобства дуже впливає на мозок і руйнує здатність мислити. Будьте трішки адекватнішими, якщо ми взнаємо, що цим займався адмін якогось каналу - скарги полетять дуже швидко 🫶🏼 Це не погроза, це попередження - якщо ви знаєте людину, яка може подібним займатись то НЕ МОВЧІТЬ! Те, що робить якась людина - стаття, і не одна. Це можна кваліфікувати як переслідування, наклеп, кібербуллінг, злиття особистої інформації.. продовжувати?У нас, можливо, не найчистіша репутація, але це не дає жодних повноважень, прав і причин таке вчиняти з кимось. Ми серйозно залучені в пошук цієї людини, і маємо підозри, але жодних доказів, тому будьте ласкаві більше такого не робити, адже діяти ми будемо рішуче, і неважливо: людина, яка постраждала від цих дій досі наший адмін, чи ні - ми обурені і терпіти не будемо.Дуже перепрошую за такий емоційний текст - непрофесійно, певно, але чи професійно і нормально створювати наклеп та відволікати людей від реальних проблем (зокрема щодо насилля)? Знайте - розповсюджуючи таку інформацію ви вчиняєте жахливо, і в світі могло постраждати на одну тваринку більше, бо ви вирішили з власної ненависті чинити подібне і відволікати від реальної проблеми. Маєте якісь проблеми - пишіть МЕНІ ( 🫶🏼 техун @xyi_axax 🫶🏼 ).Я не боюсь ваших сліз бо ми "проблематичні" та "не маємо списку проблематичних фд" (про це нам вказував тільки один канал, і мої підозри саме туди. вказувати конкретно не буду, думаю вони самі в курсі, але буду вдячна якщо вони самостійно перевірять!!), я готова захищати моїх адмінів від подібного роду звинувачень, і я ЗАВЖДИ налаштована на мирне рішення конфлікту на початку - я агресую ТІЛЬКИ у відповідь на агресію (пасивну чи активну). Може зараз я й налаштована агресивно, проте і до розмови також готова. Спробуйте.