Fuente
🧬 БІОЛОГІЯ / ХІМІЯ | Тетяна Козицька | НМТ | міжнар☘️ | Ну, які 5 предметів, тут і 4 забагато, бо в 1 день. Наразі це нереальн...
2 370 Vistas/Alcance
2026-06-17 08:13
Mensaje №1341
Ну, які 5 предметів, тут і 4 забагато, бо в 1 день. Наразі це нереально. Та і чи потрібно взагалі?Чисто моя думка (не сваримося, ми просто дискутуємо)1) треба повернути повноцінні ЗНО, бажано 2 дні по 2 предмета в умовах війни2) мову зробити з літературою (нормальною і вибірковою, яка показувала б нашу історію, за програмою кінця 90-поч. 00 рр), але спростити (я не знаю, яке значення у житті має знання того, що таке прикладка, потрібно перевіряти грамотність, розуміння та аналіз тексту... типу такого), проходила мову для себе, я в шоці, яку дурню питають, я то написала на 180+, але я була призером олімпіад 20 років тому). Але це фантастика, тому лишити мову обов'язковою.3) математику лишити, вона простаТаким чином, 1 предмет - гуманітарний, інший - точна наукаЯ взагалі за те, щоб мова, математика, історія, англійська були "ситом" після 9 класу, ось там має бути мультипредметний тест.4) медики/ біологи повинні складати обов'язково 2 іспити після 11 класу - біологію та хімію/фізику5) зараз критично мало талановитих фізиків, хіміків, інженерів. Так от вони можуть вивчити історію на пристойний бал (найкрутіші біологи - це ті, що хороші математики, з мого досвіду), а покажіть історика, який розробить нові дрони чи певний тип вибухівки (не збере шось автоматично, а саме створить, при всій моїй повазі до історії). Країна, яка хоче вижити і процвітати повинна зробити все заради точних і природничих наук.Історією треба займатися у школах. Позабирати 25 непотрібних предметів про добробут та іншу дивну дичину і повернути нормальні предмети. Ну, не підійде нам ніяка скандинавська модель, вони зовсім інші люди.6) У жодному разі неможна повертати іспити в універах, десь почнеться корупція, десь - тягнутимуть до універу всіх підряд заради збереження кількості студентів.Чесно, у нас настільки примітивні тести, що аж соромно іноді буває... Саме тому у нас купа "прохвесіоналів", які думають, що вони знають предмет і дурять дітям голову. При нормальному рівні тестів їх би не існувало, бо вони просто не мають глибоких знань (а саме так має знати предмет учитель та особливо репетитор).Ми готуємо до різних іспитів, а ще більше аналізуємо - від США і до Японії. Так от наше НМТ - дитяче абсолютно.Всіх обійняла)