Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Щоденний Вісник🪄
Añadido 18 may. 2021

Щоденний Вісник🪄

@kovbas_ka
Número de suscriptores: 2 483
Fotos: 3,100
Videos: 1,080
Enlaces: 844
Descripción:
Твій "Вісник" на кожен день ! @DezertFire — співпраця/реклама
Fuente

Щоденний Вісник🪄 | Що там по НЛО? 👽Доброго ранку ☕️Зі скасуванням Трампом, закону про заб...

Logotipo de la comunidad de telegram - Щоденний Вісник🪄 Щоденний Вісник🪄 @kovbas_ka
453 Vistas/Alcance 2026-05-20 07:54 Mensaje №5465
Що там по НЛО? 👽Доброго ранку ☕️Зі скасуванням Трампом, закону про заборону розголошення інформації про НЛО, на нас навалилася купа відеоматеріалів про їхнє існування. Тільки непрямі докази, а саме фото та відео літальних апаратів. Чи вони реальні, чи сфальсифіковані - досі фіг знайдеш кінці. Поки немає стовідсоткових фактів... А хоча, зараз навіть якщо їх нададуть, ми все одно не повіримо, бо всюди ШІ. Тому мені цікава ваша думка. Його зняв пілот на висоті 12 500 футів (це приблизно 2 Говерли). Думки в коментарях розділилися на табори:👾 - хтось провтикав повітряну кульку;🦄 - полюбе "Чужі"🤖 - згенеровано ШІ.Озвучу власну думку. Пілот цивільного літака зняв відео під час польоту про те, як дечко від духовки бороздило верхні шари атмосфери:• Висота під сумнівом;• Розмір об'єкта ну зовсім маленький;• Це точно не дрон, бо занадто високо і немає пропелерів;• Зумити пілот почав задовго до візуального контакту (що потенційно є запланованим сценарієм для ШІ).То що, діліться вашою експертною думкою? 😉