Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - котики is power
Añadido 14 jul. 2024

котики is power

@kotykyispower
Número de suscriptores: 2 150
Fotos: 9,790
Videos: 1,350
Enlaces: 1,770
Descripción:
всяка інді всячина, а головне українське та щире адмінкиця: @dashasmile0

👥 Número de suscriptores

2 150
Promedio/Día:: +1
Promedio/Tiempo:: -2
Promedio/Mes:: -36

📊 Mensajes por Día

0.5
Último día: 0
Promedio semanal: 0.3
Promedio por día: 0.5

Historial de cambios de logotipo

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 798 26-06-03 11:46
Бажаю міцного, шановне панство. Підараси не дремлють, все більше і більше посилюють свій терор по гражданським. Тому я відкриваю збір на посилення та покращення своїй майстерні.Хочу друкувати ще більше бімб і ще більше смерті для цих кацапіздюків.Для цього потрібно купити ще 3Д принтаків, запасну батарею для відключеннь і буд матеріали для максимально гарного розташування у майстерні ( зробити стелаж, ізоляцію, задобрити духа машин гарним мастилом )Так як збір піпець великий, я до вас не з пустими руками.Тепер призом буде PlayStation 5 pro!!!! Саме так!!!Афігенна ігрова приставка.Ти кидаєш на банку, перемагаєш у розіграші і потім граєш на чудовій консолі з розумінням того, що ворогу пізда.Умови.За кожні 50 гривень донату ви отримуєте 1 місце в розіграшу. 100 гривень - 2 місця, 150 - 3, і т.д. Після закінчення збору ми оберемо переможця через монобанк.Якщо донат не з моно, в коментарях залишайте контакти для зв'язку.Будь ласка, закидуйте це у группи, поширьте друзям. Чим більше людей це побачить, тим кращеДедлайн: 20,07,2026 19:00🎯 Ціль: 150 000 ₴🔗Посилання на Банкуhttps://send.monobank.ua/jar/5gv8zd7CNd💳Номер картки Банки4874 1000 3946 3560
👁 562 26-04-16 10:28
❗️❗️❗️ЗБІР ЗБІР ЗБІР❗️❗️❗️🦅Бажаю міцного, шановні вахофаги🦅Прийшла весна і прийшов час розширювати парк принтерів щоб друкувати БІМБИ ДЛЯ РУСОРІЗУ🛠️. майстерня перед росширенням зможе потягнути ще 2 принтера, але для цього потрібно буде докупити ще металопрофіль, стелажи, розхідники для принтера. Тому я запускаю збір на 2 3д принтера P2S ( знайшов їх майже за такоюж ціною що і P1S ) і розхідники.І для того щоб збір пройшов як потрібно, в мене як завжди для вас дещо є)А САМЕ🥇Купон на ЛЮБИЙ бателфорс по Вархаммер 40К👍🥈Купон на ЛЮБИЙ комбат патруль по Вархаммер 40К👍🥉Книга «Warhammer 40,000 — Ґгазґгкулл Трака: Пророк Ваааґг»Умови.За кожні 50 гривень донату ви отримуєте 1 місце в розіграшу. 100 гривень - 2 місця, 150 - 3, і т.д. Після закінчення збору ми оберемо переможця через монобанк.Якщо донат не з моно, в коментарях залишайте контакти для зв'язку.Будь ласка, закидуйте це у группи, поширьте друзям. Чим більше людей це побачить, тим кращеПримітка: Розіграш книги можливий завдяки рішенню пана Дмитра (минулого переможця) про повторний розіграш, за що ми йому вдячніДедлайн: 28,04,2026На 3Д Принтери🎯 Ціль: 90 000 ₴🔗Посилання на банкуhttps://send.monobank.ua/jar/41FC8Tie11💳Номер картки банки4874 1000 2624 1938
👁 910 25-12-19 09:59
🦅ЗБІР ЗБІР ЗБІР🦅Пані, панове, бажаю міцного.🫡Реалії зараз такі, що очікувати чогось кращого в плані світла я не можу. Наближаються блекаути.Для потреб нашої майстерні, щоб працювали принтери потрібна зарядна станція. Скоріш за все будемо брати Oukitel P2001E Plus. Тому ми починаємо збирати гроші на неї, щоб навіть у самі темні часи перехідники, штіфти, хвости, самі бімби друкувалися безперебійно.⚡️Зберемо більше, купимо кращу⚡️🔨Для пришвидшення збору ( бо часу вже нема ) зі своїх схвоищь я для вас достав купон на любий БАТЕЛФОРС ЧИ ВАРБАНД за вархамером (НАВІТЬ АОС ) 🔨Умови.За кожні 50 гривень донату ви отримуєте 1 місце в розіграшу. 100 гривень - 2 місця, 150 - 3, і т.д. Після закінчення збору ми оберемо переможця через монобанк.Якщо донат не з моно, в коментарях залишайте контакти для зв'язку.Будь ласка, закидуйте це у группи, поширьте друзям. Чим більше людей це побачить, тим кращеДедлайн: 30,12,2025 19:00 🔨🔨Кожному буду вдячний за донат!На Зарядну станцію🎯 Ціль: 45 000 ₴🔗Посилання на банкуhttps://send.monobank.ua/jar/9qyXcgn58K💳Номер картки банки4874 1000 2275 7697
👁 517 25-07-08 13:25
🐸ЗБІР-РОЗІГРАШ🐸Доброго вам, Шановне панство!Сьогодні у нас на черзі збір на 3D принтери.Потреба в них досить велика, але ми вже придбали 2 штуки завдяки вам!!! Всі бачили що роблять на принтерах, а якщо не бачили- подивіться як за допомогою надрукованих виробів ми движемо перемогу у перед.Снаряди, тактичні заряджальники магазинів, обвіс на дрони. Нескінченний список що ми зможемо надати нашим воїнам.Сумму збільшено з 150к до 250кЗбір не просто так, а з розіграшем через монобанк, тому прошу призиМи переходимо у другу фазу розіграшу, тому призів стало в рази більше) 🐸1) Приз- Nintendo SWITCH 22) Приз - Steam Deck Oled 512 GB3.4) Макети 2 стволів JKE-X2 «Кенсин» у стандартному та мальстрьомавському виконанні. В додаток до них надаю Deluxe Копію гри Cyberpunk 2077 Умови як завжди. За кожні 50 гривень донату ви отримуєте 1 місце в розіграшу. 100 гривень - 2 місця, 150 - 3, і т.д. Після закінчення збору ми оберемо переможця через монобанк.Якщо донат не з моно, в коментарях залишайте контакти для зв'язку.Будь ласка, закидуйте це у группи, поширьте друзям. Чим більше людей це побачить, тим кращеНа 3D Принтери🎯 Ціль: 250 000 ₴🔗Посилання на банкуhttps://send.monobank.ua/jar/8JQkctCN9F💳Номер картки банки4441 1111 2564 5790