Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Все окрім котиків (horny edition)
Añadido 06 dic. 2025

Все окрім котиків (horny edition)

@kote_blog
Número de suscriptores: 77
Fotos: 3,570
Videos: 483
Enlaces: 335
Descripción:
Канал кота не про котів
Fuente

Все окрім котиків (horny edition) | Був на вихідних в парку на заході Хмельницької області, де доглядають ...

Logotipo de la comunidad de telegram - Все окрім котиків (horny edition) Все окрім котиків (horny edition) @kote_blog
107 Vistas/Alcance 2026-05-20 15:11 Mensaje №5125
Був на вихідних в парку на заході Хмельницької області, де доглядають за різними тваринами. На перший погляд тихе місце в лісі, де на великих територіях живе десь 40+ різних ведмедів, ще й трохи вовків та оленів. Проте так тільки у них все ніби добре. Якось двозначно або взагалі ніяк деякі моменти тут зроблено:1. Ніяка культура поведінки для відвідувачів не нав'язується. Мало того що діти голосні, так і дорослі такі ж. Імхо заборонив би вхід у будь-які зоопарки/заповідники, де тварини дітям до 13 років. Або одразу кік за порушення шуму за 40 дб.2. Тварин ніби поділили на дві касти. - Вільно себе почуваються та ходять спокійно ведмеді, вовки, олені. Люди взагалі десь високо над ними ходять. І до них шум навіть не так близько хоча б.- сидять в малих клітках мавпи поруч з якими стовбучиться купу голосних дітей, і видно що простору мало. Так само леви, тигри, у малих просторах. Літералі коробка за площею разів в 10 менше за територію такої ж кількості ведмедів. Один з тигрів жалівся на життя навіть 😢Таке відчуття що вирішили зажать на території і не запарювались для цих тварин взагалі. І більше виглядало що їх так в клітках тримають щоб грошей більше отримати з відвідувачів. Сумно.3. З хорошого тут є тварини яких забрали з цирку чи зі сходу. Щодо тих хто з цирку, то вони прям щось намагались робити (ніхто не вимагав, але вони так яблука і горіхи просили, всі інші ведмеді на людей навіть і не дивляться), навряд мабуть вони реабілітуються від цього. Але добре що хоч спокій матимуть більш-менш. Там є ведмідь з Харкова, у якого було нетримання через вибухи. В поточному місці мені здається тривоги і вибухів не чутно. Але кажуть все одно боїться шуму від людей. А люди шумні на жаль (І якось ніби й добре що це не прям зоопарк. І є тварини які в спокої і люди до них не дістають прям. Але все одно не зрозуміле рішення тримати інших великих тварин у малих вол'єрах. Можна було зробити їх більше :(