Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Коробочка-2
Añadido 06 ene. 2025

Коробочка-2

@korobo4ka_nnna
Número de suscriptores: 1 681
Fotos: 709
Videos: 19
Enlaces: 83
Descripción:
Ховай хлопців ннна Посилання на чат-https://t.me/+eniqxY6_RYU1YzZi
Fuente

Коробочка-2 | Су-24МП зі складу 118-го окремого авіаполку радіоелектронної боротьби,...

Logotipo de la comunidad de telegram - Коробочка-2 Коробочка-2 @korobo4ka_nnna
2 750 Vistas/Alcance 2025-06-14 12:31 Mensaje №678
Су-24МП зі складу 118-го окремого авіаполку радіоелектронної боротьби, 1994 рік. Су-24МП являє собою версію літака в ролі постановника перешкод. Всього максимум було виготовлено 12 бортів, 7 чи 8 з яких на момент розпаду СРСР перебували в складі 118-го ОАП РЕБ в Чорткові. В 1994 році цей полк було розформовано, а його літаки передали до складу 48-го окремого розвідувального авіаполку, однак, там вони перебували до 1997 року та були передані до складу 6-ї авіабази 33-го центру бойового застосування ВПС в Кульбакине.6-та авіабаза в 1996 році почала замість Ту-22М2 отримувати Су-24 перших серій зі складу 29-го БАП (інструкторський до 1995 року, в 1997 році був розформований) з Бердянську з частиною льотного та технічного складу. Авіабазі також треба було надати Су-24М, тому для її доукомплектування було вирішено відправити Су-24МП, які надійшли в 1997 році та стали використовуватись виключно в якості навчальних машин для підтримки навичок льотного складу. В такій ролі вони експлуатувались до 2004 року, після чого були списані та поставлені на зберігання в тому ж самому Кульбакине, де ще перебували доволі довгий час. #су24