Fuente
Книготеріанка📚 | Дослухала «Краще, ніж у фільмах»Це було так мило і класно😭💛 Насправді ...
2 700 Vistas/Alcance
2024-07-13 07:21
Mensaje №275
Дослухала «Краще, ніж у фільмах»Це було так мило і класно😭💛 Насправді я нічого від неї не очікувала, а ще не читала анотацію і думала, що там будуть дорослі герої😅 Але виявилось, що головні герої старшокласники, а історія така тепла і приємна, що моментами на обличчі зʼявляється неконтрольована посмішка (і тут немає 18+). По тропам маємо фейкові стосунки і також від ненависті до кохання (ненависті зовсім трохи), а ще любовний трикутник. Трохи про сюжет: Ліз завжди ворогувала зі своїм сусідом Весом, проте в один день укладає з ним невеличку угоду. До міста повернулося перше кохання Ліз - Майкл, і тепер вона хоче завойовувати його увагу, а Вес буде їй у цьому допомагати. Ну а далі ви самі розумієте😄 Це ідеальна книга для відпочинку і для підняття настрою, герої такі приємні, тут майже немає нервової напруги, якихось дуже важких емоційних моментів, от чесно, слухати її було таким задоволенням і розслабленням для мого мозку. Я полюбила головних героїв та їх історію, моментами мені було сумно, що я не маю паперового примірника, бо так хотілось повиділяти і попідкреслювати деякі фрази🥹 Думаю, що колись придбаю і паперову книжку та перечитаю. Коротше кажучи, від мене це точно рекомендація💛 #книговідгук #кращеніжуфільмах