Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Klimenko invest 🇺🇦
Añadido 06 dic. 2025

Klimenko invest 🇺🇦

@klimenkoinvest
Número de suscriptores: 1 593
Fotos: 357
Videos: 4
Enlaces: 124
Descripción:
Мене звати ОЛЕКСАНДР КЛІМЕНКО. Ділюсь 9-ти річним досвідом інвестування в КРИПТО та ФОНДОВИЙ ринки. Будую найсильнішу ІНВЕСТ СПІЛЬНОТУ в Україні. Управляю капіталом 2 M$+. З приводу ІНВЕСТ КЛУБУ пишіть в особисті. Зв'язок зі мною: @SloggerAleks123
Fuente

Klimenko invest 🇺🇦 | Цікава формується ситуація на фондовому, адже не тільки на крипторинку...

Logotipo de la comunidad de telegram - Klimenko invest 🇺🇦 Klimenko invest 🇺🇦 @klimenkoinvest
2 360 Vistas/Alcance 2026-02-17 04:45 Mensaje №509
Цікава формується ситуація на фондовому, адже не тільки на крипторинку інвестори налаштовані негативно. Аналізую Short Float (% шортів, від загального обігу акцій, які набрали учасники ринку), і тут вимальовується наступна картина.Short float по топ компаніях з технологічного сектору - ці роки суттєво знижується, на фоні бурного росту - люди впевнено їх тримають і чекають подальше зростання, і навпаки шортити (бажання заробити на падінні) стає все менше людей.Short float по середній та дрібній капіталізації - тут картина абсолютно протилежна. Більшість компаній ще не робили подібних рухів, як флагмани індустрії, і навіть знаходяться після падіння або в довгому боковику. І тут люди налаштовані доволі негативно, та дуже активно останні 2 роки набирають Шорти. Подібна ситуація на крипторинку. Більшість вже не розраховують на сильні рухи по альті, і на кожному наступному рості будуть виходити зі спот позицій здебільшого в безбитковість або в менший мінус, ніж є сьогодні. В той час трейдери будуть шукати точки в Шорт, адже всім вже очевидно, що в нас сьогодні "ведмежка".Який висновок?Ринок часто ходить проти очікувань більшості. Якщо сьогодні набралось дуже багато шортів - ринок буде йти ліквідувати ці позиції. Якщо вже всі, хто хотів, сидять в ТОП компаніях - то хто буде завтра драйвером ще більшого росту ?