Fuente
Kito San news | По новим контратам і ГЗ. Я не хочу критикувати, бо не знаю як краще. М...
1 840 Vistas/Alcance
2026-05-12 19:41
Mensaje №2157
По новим контратам і ГЗ. Я не хочу критикувати, бо не знаю як краще. Можливо і немає краще, все гірше. Просто хочу розповісти декілька історій з життя одного вигаданого підрозділу. Для розуміння, що життя набагато складніше.Відразу скажу, піхота - це святе. Немає таких грошей, щоб оцінити те що робить піхотинець штурмовик. І я ні в якому разі не проти будь яких ініциатив з доплатами. Але є нюанси..Під час однієї з ротацій на одній з активних ділянок фронту, найбільш проблемною позицією виявились не піхотинці, а... водії. Як би не було небезпечно на позиції, але найбільші втрати - це зайти і вийти. Піхотинець робить це один раз на місяць умовно. А водій.. а водій їздить майже кожну ніч. А ще дрон завжди буде намагатися вдарити саме в місце мехвода. А ще броня - це максимально пріоритетна ціль. І ось в якийсь момент сталося так, що М113 є, а мехводів немає. Бо всі або загинули, або поранені. І командування почало терміново шукати хоч когось, хто сяде за кермо. Навіть серед штурмовиків. Ніхто не захотів. Проблему вирішили звичайно. Питання ось в чому. Вводиться градація: на позиції 10К, пошукові дії - 20К, наступ - не пам'ятаю скільки, але багато. Коли водій вивозить групу, це які дії?Продовження завтра.