Fuente
Кірич 🇺🇦 | Вам треба ворклог апка?Задумка така, шо воно завжди он топ, тобто посу...
2 090 Vistas/Alcance
2026-05-31 10:40
Mensaje №16136
Вам треба ворклог апка?Задумка така, шо воно завжди он топ, тобто посунули собі десь на екран збоку і поки не активно, то воно прозоре (прозорість налаштовується), а при необхідності, наводите, та додаєте задачіТипу як блокнот з ручкою, але на екрані, і де можна дописати якісь нотатки, додати посилання і що головне - пульнути апдейти прям із апки клод десктоп через МСП сервер (ну і лінканути чат, бо часто буває, що чат, в якому з приводу якоїсь задачі спілкувався десь загубився, і сидиш пів години шукаєш)Можна виставити пріорітети, теги, дедлайни, посунути вгору вниз, або відсортувати по даті чи пріорітету. Такі апки є, але не всі збирають те, що треба було мені, тому от зробив, і можу пошерити, якщо вам таке треба.Бо якщо треба, то мені це запакувати треба нормально, перевірити що записи пишуться правильно, і коротше ще провести роботи. Але я готовий закинути фо фрі, може апдейти через патреон вже викладати, хз.Воно суто локальне, без реєстрацій, без хмар, все зберігається на компі. (внесена інфа суто демонстраційна).Коротше пишіть шо думаєте, подивлюсь чи робити далі, чи юзати як є для себе😁