Fuente
Кірич 🇺🇦 | Пограв ще трохи (десь 20-30% пройшов), яка ж казуальщина, господи, я р...
2 400 Vistas/Alcance
2025-05-19 07:27
Mensaje №14077
Пограв ще трохи (десь 20-30% пройшов), яка ж казуальщина, господи, я розчарований.І музики нема. Ну як, вона є, але нема в ній душі Міка Гордона. Послухайте BFG Division і весь плейлист The Dark Ages, небо і земля. І у файтах немає такого відчуття, як під музику Міка (та і я викрутив ефекти на 40% тихіше за музику, щоб хоч якось чути).На аренах ти тупо бігаєш і відбиваєш зелені проджектайли, все, нема ніякого челенжа. Коли в етьорнал я дійсно страждав на деяких аренах, намагаючись їх пройти годинами, то тут я майже і не вмираю. Граю на найтмарі.Це реально ніби для людей без досвіду в геймінгу зроблено: "Ось тобі зелена штучка, коли підлетить, ти праву кнопку миші натисни і буде магія".Самі арени - теж позорисько якесь. Просто величезний пласт без поверховості. В тебе завжди є можливість злиняти з файта, знайти аптечку, і десь метрів за 50 від мобів їх вбивати без страху померти. Немає якогось челенжу, де тобі треба спочатку здохнути разів 5 аби побудувати стратегію переміщення по маленькій арені.Який взагалі дебіл вигадав, що СЕКРЕТИ треба показувати на мапі? Така залупа, чесне слово. Який сенс в таких секретах???Ну і, оці плейсхолдери з титанами і польотами - повна дроч. Зроблено, аби було. Не цікаво та коряво.Думгай класний, круто, що розкривають лор, катсцени теж гуд. Але гра - це про геймплей, і поки що, я відчуваю, що мені грати абсолютно не цікаво.