Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - kinopodgon
Añadido 06 dic. 2025

kinopodgon

@kinopodgon1
Número de suscriptores: 1 635
Fotos: 819
Videos: 228
Enlaces: 422
Descripción:
🎬 максимально просто, ну може чучуть емоційно, про кіно, серіали і всьо на світі. ⛔️ граматично не ідеальний. ⛔️ матюкаюсь. сильно і часто. 🎬 залітай 🎈@b4usmile - йа
Fuente

kinopodgon | глянув «пікі фокін блайндерс» рекомендую дивитись в оригіналі, дуже вж...

Logotipo de la comunidad de telegram - kinopodgon kinopodgon @kinopodgon1
767 Vistas/Alcance 2026-03-21 12:18 Mensaje №1621
глянув «пікі фокін блайндерс» рекомендую дивитись в оригіналі, дуже вже смачно всі звучать, плюс на нетфліксі є саби, але і озвучка є, правда не знаю якої якості.фільм получився, скажем так, атмосферний.дуже відчутна різниця між серіалом і фільмом, але в хорошому сенсі.фільм гарно доповнює серіал, особисто я не маю до чого доєбатись (хоча я привик казати шо мені не подобається ребекка ферґюсон) але і вона тут ахуєнна.тім рот - кльовий.всі другорядні персонажі з серіалу тоже піздаті, був радий їх бачити.баррі кеоґан подобається мені у всіх фільмах, тут він теж класний.ну і кілліан мбапе.ну та його походка, то як він єбашить теплу сотку віскаря і закурює… боженькотоммі ми скучали.томмі ми будем скучати.п.с. там є такий невїбатільний кавер на пісню «teardrop» групи, в якій співає banksy:) шо я аж всплакнув, і збоку сидів тіп, бо я втикав в літаку, із таким розуміючим поглядом на мене подивився, ніби розумів шо відбувається на екрані і яка там музика грає. нуль відсотків засудження, сто відсотків розуміння.п.с.с. на імбд зараз 7.2, зазвичай я погоджуюсь з оцінкою, або ставлю чучуть нижчу, тут тре вїбати трохи вищу, бо то класне закінчення культової саги.п.с.с.с. такі «післяслова» тепер бувають рідко.21 квітня 2022 року я написав рецензію на останній сезон «картузів» і навіть не догадувався, шо буде фільм.тому єбану таку дивну хуйню, як процитую сам себе:"фокін пікі блайндерс" то повний стакан середнякового віскаря, який ти розтягуєш під цигарку(кльове слово), але тобі не получається розтягувати і заказуєш стакан застаканом, куриш цигарку за цигаркою...і коли в пабі тобі говорять "братан, ми зачиняємся" ти робиш останній ковток, останню тягу. дякуєш і потихенькуйдеш додому.йдеш і тішишся кльовим післясмаком».