Fuente
kinopodgon | 1. "Землевласник"ви зараз здивуєтесь.але мене і анджеліну джолі (!!!) ...
1 100 Vistas/Alcance
2025-12-31 19:45
Mensaje №1527
1. "Землевласник"ви зараз здивуєтесь.але мене і анджеліну джолі (!!!) обєднує дві штуки.перша.ми бували в "львівських круасанах" на сихові.друга.ми любимо/любили Білі Боба Торнтона.тому не заздріть.серіал ахуєнний.там дуже сильний початок, і єбєйший кінець. і та, я це говорю в контексті лише першого сезону, тому шо другий я ше не дивився.мені говорили глянути "єлоустоун" бо він піздатіше - ше прийде час.а так, якшо вам хочеться глянути кльовий серіал з доволі динамічним розвитком подій то це по адресу.плюс головні актриси такі, шо... блять, хто бачив, той зрозумів.2. "Одна битва за іншою".фільм року для багатьох. но не для мене.і не тому шо я "нетакуся". а тому шо йобаний політичний підтекст бере верх над кінематографом.з хорошого.таким тіпам як полтомасандерсон (буду тільки так писати) треба виділяти гроші, ібо він дуже "інший" режисер і його цікаво дивитись.тут якраз цей варіант.денісіо!!! (блять я опублікував пост, і лиш потім побачив помилку, помилку по фрейду блять ДЕНІСІО ДЕЛЬ ТОРО, в мене всьо нахуй) дель торо і он пенн - господи, це прекрасно, особливо шон пенн, але ви то і так знаєте.сцена погоні - позаздрив всім хто був в аймаксі.ну і саундтрек від джонні ґрінвуда, якого я бачив цього року вживу.сценарій, історія - є.чи прям ахуй - ніт.але класно, ставлю лайк. вісім разів.3. "Грішники".ой блять, то точно має бути великий екран, ну хочаби телевізор, а не планшет, як в мому випадку.але я дуже кайфанув.тут потрібен настрій. розумію шо то єбана фраза і під всьо треба настрій, но тут прям ідеально вона вписується, аби викупити, треба полюбити той, господипрости "вайб", ту музику і настроїтись на вампірів і на красу на екрані і тоді вийде максимум.прекрасно розумію людей, яким не зайшло, але знайте, я не в вашій тусовці.4. "Потяг у снах"дуже рідко таке буває, але до Нетфліксу нуль питань.особисто для мене цей фільм схожий на "перфект дейс", який виходив минулого року.дивна хуйня, ібо схожого в них нічого немає, ну на перший погляд, ну, принаймні для мене...але фішка в тому, шо це єбать яка мантра, шось таке "на філосовському", шо не потрібно сприймати буквально.вкінці хочеться плакати. ачо нє?"ачо нє" - колись в мене був такий нікнейм.5. "Бугонія"дивно. місцями незрозуміло. затянуто. сонливо. роздупляюче. цікаво. ахуєнно. ого. єбать. ну ніхуя собі. заєбісь.моє кіно.6. "Поділ"ну є лише один серіал, крім цього, епізоди якого я чекав як йобнутий, і дивився зразу як тільки вони виходили з субтитрами, бо не міг чекати, і він під номером 8 в даному списку.хоч і казав, шо "блять почекаю коли вийде всьо".завжди ахуй, шо так піздато, навіть коли монотонно.завжди ахуй, шо втикаєш в чорний екран після титрів.завжди ахуй, шо то бен стіллер.завжди ахуй, шо то не про Київ.7. "Пітт".тотальне розєбалово.ковток свіжого повітря.купа головних героїв.купа АХУЄННО прописаних головних героїв.неможливо глянути одну серію, і більше не хотіти подивитись.і, єбать, то серіал не про Бреда Пітта навіть.8. "Плурібус"КАПСЛОК НАХУЙ.РИТОРИЧНО, АЛЕ ХУЛІ Я ХОТІВ ВІД УЛЮБЛЕНОГО СЕРІАЛЬНОГО РЕЖИСЕРА?!ЛИШЕ ОДНОГО, ШОП ВОНО НЕ БУЛО ТАКЕ ПОПУЛЯРНЕ, ЯК Є :)ТУТ ІМЕННО 10 - ТО І Є 10.КОЛИ СЦЕНАРІЙ, ЛОКАЦІЯ, ПРОДУМАНІСТЬ, ЗЙОМКА, АКТОРИ, АКТОРСЬКА ГРА, ХІМІЯ, ФІЗИКА, ГЕОАЛГЕБРА БЛЯТЬ.ВСЬО.ВСЬО ДУЖЕ ЗАЄБІСЬ.ВСІ КОМУ: СКУЧНО, НУДНО, ДОВГО, ПОВІЛЬНО... Я ВАС ПОЧУВ (а ви, надіюсь знаєте, шо означає та фраза).НАДІЮСЬ ШЕ НА 3-4 СЕЗОНИ.