Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - kinopodgon
Añadido 06 dic. 2025

kinopodgon

@kinopodgon1
Número de suscriptores: 1 635
Fotos: 819
Videos: 228
Enlaces: 422
Descripción:
🎬 максимально просто, ну може чучуть емоційно, про кіно, серіали і всьо на світі. ⛔️ граматично не ідеальний. ⛔️ матюкаюсь. сильно і часто. 🎬 залітай 🎈@b4usmile - йа
Fuente

kinopodgon | 1. "Інша людина"оцінка 6 тому шо в фільму є сценарій, а це, нинче, піз...

Logotipo de la comunidad de telegram - kinopodgon kinopodgon @kinopodgon1
490 Vistas/Alcance 2025-12-19 21:09 Mensaje №1469
1. "Інша людина"оцінка 6 тому шо в фільму є сценарій, а це, нинче, піздєц яка рідкість.крута історія, в фільмі знімається тіп з єбать якою рідкісною хворобою.ну і себастіан стен ахуєнний.для більшості це буде нудний фільм.мені норм. це така хороша "шестірка".2. "Балада про дрібного гравця"стараюся не пропускати фільми з коліном фарреллом, так як він один з моїх улюблених акторів.то дуже гарне кіно, якшо його дивитись в темряві(і не боятись її, іф ю ноу вот ай мін) на кльовому тв або проекторі, то можна йобнутись від візуалу.фаррелл теж крутий.кіно дивне, заплутане.скоріш за все, теж буде скучним для більшості.для мене - хороше кіно на вечір.3. "Фінікійська схема"кожен раз фільми веса андерсона стають жорстокіші і не такі милі, але, хвала небесам, все такі ж симетричні.андерсон, як режисер, дуже крутий, бенісіо, як актор, єбать-єбать який крутий.тому задоволення я получив, але старі фільми маестро мені подобаються більше.4. "Одне ціле"дуже дивне кіно, і дивна оцінка на фоні інших фільмів, які опинились в цьому списку.боді хоррори точно не мій жанр, мені їх навіть чуть боляче дивитись, але краще дивитись їх ніж, доприкладу, нові фільми з кевіном хартом,дивна історія, смішний франко (не іван, а дейв, і наголос не на "о", а на "а").класна хімія акторів, саундтрек, та нетипова історія, хоть і місцями дірява.емоцію отримав, оцінку погану гріх ставити.5. "28 днів по тому".в даний момент, пишучи цей текст, і згадуючи побачене можу з легкістю ше знизити бали, но ніяк не добавити.дуже хуєта.любителям андроїдів офіційно дозволено говорити таку фразу:"мало того шо фільм хуєта, ше й знятий на айфон, а шо ви хотіли побачити".чекаєм на нову частину вже за місяць, впевнений буде то саме.6. "Життя Чака"книгу не читав.фільм нормальний, це більше 6.5 ніж 7.повівся, шо багато хто каже, шо це дуже гарна екранізація, а таке буває рідко.було цікаво, але нудновато.поганого сказати особливо немає шо.та й захват теж відсутній.той момент, шо Локі вміє танцювати, я і так знав.7. "Спіймати на гарячому"аранофскі не мій режисер.батлер не найкращий актор, якого я би хотів бачити на екрані.наявність російських акторів в другорядних ролях теж слави фільму не роблять.але ідея класна, фільм схожий на свіжий трек улюбленої панк групи, який получився.в аранофські получилось зняти веселе, чуть дурне, динамічне кіно.йому получилось те, шо вже давно не получається гаю (зеленому) річі.нажаль, для гая.нащастя для дарена.максимальна "шестірочка" за двіж.