Fuente
Хуткар_Elita_simracing | https://youtube.com/clip/UgkxbSbMDgQuVbL7Q46RaWTQiaxGFOqwe5pV?si=bAjtC...
742 Vistas/Alcance
2026-02-27 08:50
Mensaje №1450
https://youtube.com/clip/UgkxbSbMDgQuVbL7Q46RaWTQiaxGFOqwe5pV?si=bAjtCoSRPH6RMbntНепоганий відосик-док від РБ. Кілька формальних рандомних думок:- 700 людей було змушено працювати над цим роботом-пилососом?!) Це і прикольно і сумно водночас, і весело і весло водночас. Ясно, шо з цих семисот 688 колотили кофе для інженерів, шо теж треба вміть, та все ж число вражає.- попри усі думки про ці машини і їх електричні особливості, момент усе таки класний, бо кожний подібний момент переходу до нового тех.регламенту - це найкраще, що є у Формулі один. - що стосується самого твору (аудіовізуального) то спершу він мені здався суперпрохідним, як для такого бренду і такої нагоди, та все ж в ньому є кілька класних моментів. Чудові живі лайви, як про "історичну мить", чи діалог між Аджаром і Хемом. Дуже класний перехід між слоумошними "прилизанами" картинками з пілотами і механами в гаражі. Ну і, власне, кліпчик, який я вирізав - теж дуже приємна знахідка. Навряд її оцінять фанати слоумо, драматичної музики, і таймлепсів, але це дуже трушна, класна знахідка, яка підкреслює усвідомленість команди, що фільмувала, в автоспортивній темі.. Траекторія настільки точна в обох проїздах, що кадри наклались один на інший точно. Дуже сподіваюсь, що це не Ші, хоча не здивуюсь))Словом, гарна робота, а ще капець Макстрон більший за Ізака! Ясно, шо Максу мають дать швидшу машину! 1!1)