Fuente
Хуткар_Elita_simracing | https://youtu.be/zareSoM8kLU?t=129Уявлення не маю, до речі, чи багатьо...
857 Vistas/Alcance
2025-10-24 12:18
Mensaje №1325
https://youtu.be/zareSoM8kLU?t=129Уявлення не маю, до речі, чи багатьом з вас, шановна еліто, цікавий футбол, але випадково натрапив на ось такий матеріальчик старенькийКлікбейтний заголовок і все таке, але там є дуже цікава думка. Кому то ліньки дивитись, чи складно перекласти, озвучую позицію Фалькао: Діти у віці 7-10 років повинні грати тільки у футзал, а не великий футбол. (Власне, навіть ті, що хочуть займатись великим футболом). Причина проста - у футзалі інтенсивність ефективної роботи з м'ячем в рази вища в одиницю часу. Не порівнювано вища.У великому футболі, по-перше, впринципі можна хвилинами колупатись в носі без роботи з м'ячем, а по-друге, навіть коли ти працюєш з м'ячем, ця робота без тиску, в купу безкоштовних доторків, з купою часу на прийняття рішення.Фізкультурний футбік, яким страждає український футбол десятиліттями, мені здається, росте ногами саме звідси. В дитячому футбічі, граючи на великих полянах, виділятимусься ті, хто швидше розвинувся фізіологічно. Успіхів досягають команди, в яких гравці швидше біжать, краще стоять на ногах, а потім коли по фізиці підтягнуться, ті хо відставали, але були гравцями, їх уже не буде в футболі...І всі будуть дружно ображатись на Шахтар, де лінія атаки це суцільні бразильці, а шо ж так, "хіба нема" у великій і футбольній Україні талановитих креативників?) Їх не нема, їх просто загубили.Просто захотілось поділитись цікавою знахідкою. Раптом хто не знає, Фалькао - це чисте мистецтво. Пошукайте хайлайтси з ним, зрозумієте). У цьому ж відео, до слова, його хвалить інший геній футзалу Рікардіньйо, його хайлайтси теж можна глянуть, не пошкодуєте.