Fuente
❗ Оголошення ХПІ ❗ | Також нагадую, що триває набір людей на лекцію з REVIT, яка відбудетьс...
2 200 Vistas/Alcance
2024-08-10 11:11
Mensaje №24223
- Також нагадую, що триває набір людей на лекцію з REVIT, яка відбудеться завтра (буде запис для тих, хто тільки починає своє знайомство з програмою - супер ВАЖЛИВО для 1-2-3-го курсу)Ціна лекції: 400 грн.ПЛАН ЛЕКЦІЇ:1. Вступ до Revit2. Створення нового проєкту (проєктуємо одну секцію середньоповерхового будинку з підвалом - спеціально обрав об'єкт схожий на той, який починає проєктувати 3ий курс на АрхПро) 3. Основи роботи з інтерфейсом (розглядаємо необхідне нам для початку проєктування)4. Робота з вісями, створення стін, підлог, дахів, сходів5. Робота з вікнами та дверима6. Створення поверхових планів та розрізів7. Підготовка креслень для подальшої їх обробкиЦІЛЬ ЛЕКЦІЇ: кожний зможе зрозуміти принцип роботи з навчальним проєктом АрхПро в Revit і впевнено почати робити своє завдання на рівні з усіма студентами, не витрачаючи купу часу в останні дні в пошуках необхідної інформації як це колись робив я)! ТАКОЖ вже триває набір і на наступну лекцію - ARCHICAD, яка так само буде вхдіним білетом в комфортний початок створення свого першого архпроЦіна лекції: 450 грн. (Набір до 16.08 - наступна пʼятниця)По питанням лекцій писати в особисті @hardcore_pulsehttps://t.me/+trEnv5uIZqxkZjRi